Kdo je to?
Kdo je to Environmentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Environmentalista? Lidé, politika

Kdo je to Environmentalista?

Jaký je význam slova Environmentalista? Co to znamená?

Environmentalista je stoupenec politického i etického hnutí, které si za cíl klade zachování životního prostředí, jeho obnovu, zlepšení i ochranu. Svým působením chce dosáhnout změn politických, ekonomických i společenských postupů, které životnímu prostředí škodí.
Environmentalista má některé společné zájmy s ekology. Samotné označení bylo odvozeno z anglického názvu pro životní prostředí.Kdo je to Environmentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Environmentalista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Environmentalista? s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova De iure? Vzpomenete si na definici slova Konzervatismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo KWh? Vzpomněli byste si na význam slova Štafle?

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, původ slova, Environmentalista, pojem, význam pojmu, co znamená, termín, wiki, definice, etymologie, význam slova, informace, slovo, přesný význam, lexikon

Pojem Environmentalista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Environmentalista na Youtube

Zkusit najít termín Environmentalista ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Environmentalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Environmentalista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Environmentalista například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Environmentalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Environmentalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Environmentalista? Definice pojmu Environmentalista je v sekci Politika

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Environmentalista i jinde než v sekci než v politika.