Kdo je to?
Kdo je to Environmentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Environmentalista? Lidé, politika

Kdo je to Environmentalista?

Jaký je význam slova Environmentalista? Co to znamená?

Environmentalista je stoupenec politického i etického hnutí, které si za cíl klade zachování životního prostředí, jeho obnovu, zlepšení i ochranu. Svým působením chce dosáhnout změn politických, ekonomických i společenských postupů, které životnímu prostředí škodí.
Environmentalista má některé společné zájmy s ekology. Samotné označení bylo odvozeno z anglického názvu pro životní prostředí.Kdo je to Environmentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Environmentalista? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Environmentalista s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova De iure? Vzpomněli byste si co označuje výraz Eternit? Vzpomněli byste si co znamená slovo Energetický štítek? Znáte termín Agar?

Klíčová slova: přesný výraz, wikipedie, slovo, wiki, synonymum, význam, význam slova, Environmentalista, odborný výraz, politika, Environmentalista, politika, lexikon, popis, význam pojmu, vysvětlení

Pojem Environmentalista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Environmentalista hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít pojem Environmentalista ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Environmentalista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Environmentalista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Environmentalista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Environmentalista na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Environmentalista například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Environmentalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Environmentalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Environmentalista? Definice pojmu Environmentalista je v kategorii Politika

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, text, definici, třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Environmentalista i v jiné sekci než je kategorie politika.