Kdo je to?
Kdo je to, byl Environmentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Environmentalista? Lidé, politika

Kdo je to Environmentalista?

Jaký je význam slova Environmentalista? Co to znamená?

Environmentalista je stoupenec politického i etického hnutí, které si za cíl klade zachování životního prostředí, jeho obnovu, zlepšení i ochranu. Svým působením chce dosáhnout změn politických, ekonomických i společenských postupů, které životnímu prostředí škodí.
Environmentalista má některé společné zájmy s ekology. Samotné označení bylo odvozeno z anglického názvu pro životní prostředí.Kdo je to, byl Environmentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Environmentalista? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Environmentalista s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kritické myšlení? Znáte termín Kasační stížnost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přídavné jméno? Víte, co je to Earl Grey?

Klíčová slova: wiki, definice, co je to Environmentalista?, význam pojmu, formulace, Environmentalista, synonymum, etymologie, informace, význam, co znamená, politika, termín, pojem, heslo, popis

Pojem Environmentalista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Environmentalista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Environmentalista na Google.cz

Hledat termín Environmentalista ve Wikislovníku

Hledat slovo Environmentalista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Environmentalista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Environmentalista například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Environmentalista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Environmentalista? Kdo to byl Environmentalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Environmentalista? Definice pojmu Environmentalista patří do sekce politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.