Kdo je to?
Kdo je to Environmentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Environmentalista? Lidé, politika

Environmentalista

Co znamená a jaký je význam slova Environmentalista?

Environmentalista je stoupenec politického i etického hnutí, které si za cíl klade zachování životního prostředí, jeho obnovu, zlepšení i ochranu. Svým působením chce dosáhnout změn politických, ekonomických i společenských postupů, které životnímu prostředí škodí.
Environmentalista má některé společné zájmy s ekology. Samotné označení bylo odvozeno z anglického názvu pro životní prostředí.Kdo je to Environmentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Environmentalista? Lidé, politika

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Movitá věc? Víte co je Frexit? Vzpomněli byste si co znamená slovo FileZilla? Vzpomněli byste si co označuje výraz Makaróny?

Klíčová slova: odborný výraz, synonymum, lexikon, politika, význam pojmu, co znamená, wiki, formulace, etymologie, význam slova, Environmentalista, přesný výraz, význam, Environmentalista, popis, pojem

Pojem Environmentalista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Environmentalista v následujících vyhledávačích

Hledat pojem Environmentalista ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Environmentalista ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Environmentalista na Youtube

Hledat termín Environmentalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Environmentalista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Environmentalista například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v metavyhledávači Info.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Environmentalista, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Environmentalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Environmentalista? Definice pojmu Environmentalista patří do kategorie Politika

Kategorie politika, poslanec muž, environmentalista, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Environmentalista i jinde než v sekci než v politika.