Kdo je to?
Kdo je to, byl Environmentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Environmentalista? Lidé, politika

Kdo je to Environmentalista?

Jaký je význam slova Environmentalista? Co to znamená?

Environmentalista je stoupenec politického i etického hnutí, které si za cíl klade zachování životního prostředí, jeho obnovu, zlepšení i ochranu. Svým působením chce dosáhnout změn politických, ekonomických i společenských postupů, které životnímu prostředí škodí.
Environmentalista má některé společné zájmy s ekology. Samotné označení bylo odvozeno z anglického názvu pro životní prostředí.Kdo je to, byl Environmentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Environmentalista? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Environmentalista sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kritické myšlení? Vzpomněli byste si na význam slova Apostila? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přídavné jméno? Znáte definici termínu Láska?

Klíčová slova: popis, wiki, informace, význam slova, význam, co znamená, Environmentalista, odborný výraz, co je to Environmentalista?, lexikon, formulace, přesný význam, definice, politika, význam pojmu, kdo to je

Pojem Environmentalista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Environmentalista lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Environmentalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Environmentalista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Environmentalista na Google.cz

Najít pojem Environmentalista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Environmentalista například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Environmentalista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Environmentalista? Kdo to byl Environmentalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Environmentalista? Definice pojmu Environmentalista se nachází v sekci politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Environmentalista hledat i v jiných kategoriích (než politika).