Kdo je to?
Kdo je to, byl Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Autista? Lidé, poruchy

Kdo je to Autista?

Jaký je význam slova Autista? Co to znamená?

Autista je jedinec postižený autismem, duševní poruchou, jejíž příčiny nejsou zcela zřejmé. Mohou být částečně dědičné, částečně způsobené vnějšími vlivy, např. znečištěním životního prostředí. Autismus je neléčitelný, jeho rozsah může být různý a diagnostika někdy velmi obtížná. Obecně lze říci, že autisté mají největší potíže s narušeným chováním a mezilidskými vztahy. Někteří autisté jsou v určitých oblastech geniální, mají mimořádné matematické nebo umělecké schopnosti (výtvarné umění). Známý film o autistovi je Rain Man z roku 1988.Kdo je to, byl Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Autista? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Autista sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Býkovec? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zpronevěra? Vzpomněli byste si na význam slova IP adresa? Znáte termín Pemza?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, vysvětlení, definice, lexikon, wiki, co je to Autista?, informace, kdo je Autista?, termín, slovo, kdo to je, odborný výraz, význam slova, původ slova, co znamená

Pojem Autista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat pojem Autista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Autista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Autista ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Autista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Autista například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Autista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Autista? Kdo to byl Autista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Autista? Definice pojmu Autista se nachází v sekci poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než poruchy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.