Kdo je to?
Kdo je to Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Autista? Lidé, poruchy

Kdo je to Autista?

Co znamená a jaký je význam slova Autista?

Autista je jedinec postižený autismem, duševní poruchou, jejíž příčiny nejsou zcela zřejmé. Mohou být částečně dědičné, částečně způsobené vnějšími vlivy, např. znečištěním životního prostředí. Autismus je neléčitelný, jeho rozsah může být různý a diagnostika někdy velmi obtížná. Obecně lze říci, že autisté mají největší potíže s narušeným chováním a mezilidskými vztahy. Někteří autisté jsou v určitých oblastech geniální, mají mimořádné matematické nebo umělecké schopnosti (výtvarné umění). Známý film o autistovi je Rain Man z roku 1988.


Kdo je to Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Autista? Lidé, poruchy

Tento text (Autista) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Býkovec? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hepa filtr? Vzpomněli byste si na význam slova Id? Víte co je Acai berry?

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, co znamená, přesný význam, přesný výraz, Autista, formulace, odborný výraz, poruchy, termín, Autista, definice, synonymum, lexikon, pojem, význam pojmu

Pojem Autista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Autista zkuste tyto odkazy

Najít termín Autista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Autista na Google.cz

Zkusit najít výraz Autista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Autista ve Wikipedii

Vyhledat termín Autista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Autista například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Autista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Autista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Autista? Definice pojmu Autista je v kategorii Poruchy

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci poruchy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.