Kdo je to?
Kdo je to, byl Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Autista? Lidé, poruchy

Kdo je to Autista?

Jaký je význam slova Autista? Co to znamená?

Autista je jedinec postižený autismem, duševní poruchou, jejíž příčiny nejsou zcela zřejmé. Mohou být částečně dědičné, částečně způsobené vnějšími vlivy, např. znečištěním životního prostředí. Autismus je neléčitelný, jeho rozsah může být různý a diagnostika někdy velmi obtížná. Obecně lze říci, že autisté mají největší potíže s narušeným chováním a mezilidskými vztahy. Někteří autisté jsou v určitých oblastech geniální, mají mimořádné matematické nebo umělecké schopnosti (výtvarné umění). Známý film o autistovi je Rain Man z roku 1988.Kdo je to, byl Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Autista? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Autista? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Býkovec? Rozumíte pojmu Špaldová mouka? Vzpomněli byste si na význam slova IP adresa? Znáte pojem Pinterest?

Klíčová slova: původ slova, pojem, význam slova, co je to Autista?, lexikon, slovo, přesný výraz, termín, vysvětlení, význam pojmu, informace, kdo to je, wiki, odborný výraz, heslo, kdo je Autista?

Pojem Autista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Autista

Najít slovo Autista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Autista na Google.cz

Vyhledat slovo Autista ve Wikipedii

Hledat pojem Autista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Autista například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Autista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Autista? Kdo to byl Autista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Autista? Definice pojmu Autista je v sekci poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v poruchy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.