Kdo je to?
Kdo je to, byl Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Autista? Lidé, poruchy

Kdo je to Autista?

Jaký je význam slova Autista? Co to znamená?

Autista je jedinec postižený autismem, duševní poruchou, jejíž příčiny nejsou zcela zřejmé. Mohou být částečně dědičné, částečně způsobené vnějšími vlivy, např. znečištěním životního prostředí. Autismus je neléčitelný, jeho rozsah může být různý a diagnostika někdy velmi obtížná. Obecně lze říci, že autisté mají největší potíže s narušeným chováním a mezilidskými vztahy. Někteří autisté jsou v určitých oblastech geniální, mají mimořádné matematické nebo umělecké schopnosti (výtvarné umění). Známý film o autistovi je Rain Man z roku 1988.


Kdo je to, byl Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Autista? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Autista sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Býkovec? Znáte definici termínu Vivisekce? Vzpomněli byste si na význam slova Id? Pamatujete si definici pojmu Marginální?

Klíčová slova: etymologie, Autista, význam pojmu, přesný význam, význam, lexikon, odborný výraz, slovo, poruchy, formulace, význam slova, pojem, co znamená, vysvětlení, wiki, definice

Pojem Autista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít Autista ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Autista ve Wikislovníku

Najít výraz Autista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Autista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Autista například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Autista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Autista? Kdo to byl Autista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Autista? Definice pojmu Autista se nachází v kategorii poruchy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než poruchy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.