Kdo je to?
Kdo je to Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Autista? Lidé, poruchy

Autista

Co znamená a jaký je význam slova Autista?

Autista je jedinec postižený autismem, duševní poruchou, jejíž příčiny nejsou zcela zřejmé. Mohou být částečně dědičné, částečně způsobené vnějšími vlivy, např. znečištěním životního prostředí. Autismus je neléčitelný, jeho rozsah může být různý a diagnostika někdy velmi obtížná. Obecně lze říci, že autisté mají největší potíže s narušeným chováním a mezilidskými vztahy. Někteří autisté jsou v určitých oblastech geniální, mají mimořádné matematické nebo umělecké schopnosti (výtvarné umění). Známý film o autistovi je Rain Man z roku 1988.


Kdo je to Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Autista? Lidé, poruchy

Sdílejte tento text s heslem Autista s přáteli na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Býkovec? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rýže Basmati? Vzpomněli byste si na význam slova Ipod? Víte co je Kognitivní?

Klíčová slova: slovo, synonymum, wiki, vysvětlení, význam slova, formulace, heslo, odborný výraz, pojem, Autista, původ slova, Autista, přesný význam, wikipedie, přesný výraz, definice

Pojem Autista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Autista ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Autista na Google obrázcích

Vyhledat termín Autista na Google.cz

Hledat videa s názvem Autista na Youtube

Zkusit najít výraz Autista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Autista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Autista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Autista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Autista? Definice pojmu Autista patří do kategorie Poruchy

Text vytvořen pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Autista i v jiné sekci než je kategorie poruchy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.