Kdo je to?
Kdo je to Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Autista? Lidé, poruchy

Kdo je to Autista?

Co znamená a jaký je význam slova Autista?

Autista je jedinec postižený autismem, duševní poruchou, jejíž příčiny nejsou zcela zřejmé. Mohou být částečně dědičné, částečně způsobené vnějšími vlivy, např. znečištěním životního prostředí. Autismus je neléčitelný, jeho rozsah může být různý a diagnostika někdy velmi obtížná. Obecně lze říci, že autisté mají největší potíže s narušeným chováním a mezilidskými vztahy. Někteří autisté jsou v určitých oblastech geniální, mají mimořádné matematické nebo umělecké schopnosti (výtvarné umění). Známý film o autistovi je Rain Man z roku 1988.


Kdo je to Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Autista? Lidé, poruchy

Doporučujeme sdílet tento text s dalšími lidmi na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Býkovec? Vzpomněli byste si co označuje výraz Deficit? Vzpomněli byste si na význam slova Id? Znáte termín Abdikace?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, pojem, wiki, přesný význam, synonymum, význam slova, Autista, význam, wikipedie, formulace, vysvětlení, přesný výraz, termín, lexikon, poruchy

Pojem Autista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Autista ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Autista ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Autista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Autista ve Wikimedia Commons

Najít heslo Autista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Autista například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Autista, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Autista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Autista? Definice pojmu Autista patří do sekce Poruchy

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít informace pojem, termín, výraz, heslo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Autista hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.