Kdo je to?
Kdo je to, byl Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Autista? Lidé, poruchy

Kdo je to Autista?

Jaký je význam slova Autista? Co to znamená?

Autista je jedinec postižený autismem, duševní poruchou, jejíž příčiny nejsou zcela zřejmé. Mohou být částečně dědičné, částečně způsobené vnějšími vlivy, např. znečištěním životního prostředí. Autismus je neléčitelný, jeho rozsah může být různý a diagnostika někdy velmi obtížná. Obecně lze říci, že autisté mají největší potíže s narušeným chováním a mezilidskými vztahy. Někteří autisté jsou v určitých oblastech geniální, mají mimořádné matematické nebo umělecké schopnosti (výtvarné umění). Známý film o autistovi je Rain Man z roku 1988.


Kdo je to, byl Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Autista? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Autista? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Býkovec? Vzpomenete si na definici slova Diastolický tlak? Vzpomněli byste si na význam slova Insolvence? Vzpomněli byste si na význam slova Prednison?

Klíčová slova: význam pojmu, co je to Autista?, vysvětlení, heslo, termín, poruchy, slovo, přesný význam, význam, co znamená, pojem, formulace, definice, kdo je Autista?, popis, popis

Pojem Autista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Autista zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít Autista ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Autista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Autista ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Autista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Autista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Autista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Autista? Kdo to byl Autista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Autista? Definice pojmu Autista je v kategorii poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie poruchy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.