Kdo je to?
Kdo byl Džambulka? Životopis Džambulka, slavní lidé, osobnosti z přezdívky

Kdo je to Džambulka?

Kdo to byl Džambulka? Stručný životopis

Džambulka je přezdívka nebo spíše láskyplné označení, které své přítelkyni (a nyní již manželce) Ivetě Bartošové dal její současný manžel Josef Rychtář. Rychtář v deníku Blesk vysvětlil, že to má být něco roztomilého jako "bambulka". Trefnější by ostatně bylo "bumbalka", neboť někdejší zpěvačka Bartošová (v minulosti oceněná několika Zlatými slavíky) se v posledních letech mnohem více než zpěvem proslavila svými skandály a aférami, na nichž měla jistě nemalý podíl její (neúspěšně léčená) závislost na alkoholu. Bartošová je nyní veřejností vnímána jako tragikomická figurka a stálice v bulváru.Kdo byl Džambulka? Životopis Džambulka, slavní lidé, osobnosti z přezdívky

Základní údaje o osobě Džambulka

Národnost: česká
Datum narození: 8.4. 1966
Místo narození: Čeladná
Datum úmrtí: ?

Zaujala vás biografie osobnosti Džambulka? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Badoo? Znáte pojem Fazeta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Plugin? Vzpomenete si na definici slova Terina?

Klíčová slova: význam pojmu, termín, slovo, vysvětlení, wiki, přesný význam, popis, přesný výraz, význam slova, definice, pojem, synonymum, kdo to je, lexikon, co znamená, heslo

Pojem Džambulka je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Džambulka ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Džambulka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Džambulka ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Džambulka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Džambulka například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Džambulka?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Džambulka? Kdo to byl Džambulka? Kdy se narodil Džambulka? Kde se narodil Džambulka? Kdy zemřel Džambulka? Džambulka patří do sekce přezdívky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Džambulka řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Džambulka i v jiné kategorii než je přezdívky.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.