Kdo je to?
Kdo byl Džambulka? Životopis Džambulka, slavní lidé, osobnosti z přezdívky

Kdo je to Džambulka?

Kdo to byl Džambulka? Stručný životopis

Džambulka je přezdívka nebo spíše láskyplné označení, které své přítelkyni (a nyní již manželce) Ivetě Bartošové dal její současný manžel Josef Rychtář. Rychtář v deníku Blesk vysvětlil, že to má být něco roztomilého jako "bambulka". Trefnější by ostatně bylo "bumbalka", neboť někdejší zpěvačka Bartošová (v minulosti oceněná několika Zlatými slavíky) se v posledních letech mnohem více než zpěvem proslavila svými skandály a aférami, na nichž měla jistě nemalý podíl její (neúspěšně léčená) závislost na alkoholu. Bartošová je nyní veřejností vnímána jako tragikomická figurka a stálice v bulváru.Kdo byl Džambulka? Životopis Džambulka, slavní lidé, osobnosti z přezdívky

Hlavní data o osobě Džambulka

Národnost: česká
Datum narození: 8.4. 1966
Místo narození: Čeladná
Datum úmrtí: ?

Tento text (Džambulka) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Badoo? Rozumíte pojmu Nebezpečný odpad? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pohádka? Znáte pojem Amazon?

Klíčová slova: význam, popis, kdo je Džambulka?, formulace, přesný výraz, původ slova, přezdívky, vysvětlení, synonymum, definice, heslo, význam slova, wiki, odborný výraz, termín, slovo

Pojem Džambulka je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat frázi Džambulka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Džambulka ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Džambulka ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Džambulka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Džambulka například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Džambulka?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Džambulka? Kdo to byl Džambulka? Kdy se narodil Džambulka? Kde se narodil Džambulka? Kdy zemřel Džambulka? Džambulka je v kategorii přezdívky. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Džambulka třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Džambulka i v jiné kategorii než je přezdívky.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.