Kdo je to?
Kdo byl Džambulka? Životopis Džambulka, slavní lidé, osobnosti z přezdívky

Kdo je to Džambulka?

Kdo to byl Džambulka? Stručný životopis

Džambulka je přezdívka nebo spíše láskyplné označení, které své přítelkyni (a nyní již manželce) Ivetě Bartošové dal její současný manžel Josef Rychtář. Rychtář v deníku Blesk vysvětlil, že to má být něco roztomilého jako "bambulka". Trefnější by ostatně bylo "bumbalka", neboť někdejší zpěvačka Bartošová (v minulosti oceněná několika Zlatými slavíky) se v posledních letech mnohem více než zpěvem proslavila svými skandály a aférami, na nichž měla jistě nemalý podíl její (neúspěšně léčená) závislost na alkoholu. Bartošová je nyní veřejností vnímána jako tragikomická figurka a stálice v bulváru.Kdo byl Džambulka? Životopis Džambulka, slavní lidé, osobnosti z přezdívky

Hlavní informace o osobě Džambulka

Národnost: česká
Datum narození: 8.4. 1966
Místo narození: Čeladná
Datum úmrtí: ?

Popis osobnosti Džambulka můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Badoo? Vzpomněli byste si na význam slova Mea culpa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pohádka? Znáte definici termínu Americká hypotéka?

Klíčová slova: termín, definice, heslo, přesný výraz, formulace, přezdívky, kdo je Džambulka?, co je to Džambulka?, význam slova, popis, vysvětlení, kdo to je, přesný význam, informace, popis, odborný výraz

Pojem Džambulka je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Džambulka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Džambulka na Youtube

Zkusit najít slovo Džambulka ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Džambulka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Džambulka například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Džambulka

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Džambulka? Kdo to byl Džambulka? Kdy se narodil Džambulka? Kde se narodil Džambulka? Kdy zemřel Džambulka? Džambulka se nachází v sekci přezdívky. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Džambulka dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Džambulka i v jiné kategorii než je přezdívky.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.