Kdo je to?
Kdo byl Džambulka? Životopis Džambulka, slavní lidé, osobnosti z přezdívky

Kdo je to Džambulka?

Kdo to byl Džambulka? Stručný životopis

Džambulka je přezdívka nebo spíše láskyplné označení, které své přítelkyni (a nyní již manželce) Ivetě Bartošové dal její současný manžel Josef Rychtář. Rychtář v deníku Blesk vysvětlil, že to má být něco roztomilého jako "bambulka". Trefnější by ostatně bylo "bumbalka", neboť někdejší zpěvačka Bartošová (v minulosti oceněná několika Zlatými slavíky) se v posledních letech mnohem více než zpěvem proslavila svými skandály a aférami, na nichž měla jistě nemalý podíl její (neúspěšně léčená) závislost na alkoholu. Bartošová je nyní veřejností vnímána jako tragikomická figurka a stálice v bulváru.Kdo byl Džambulka? Životopis Džambulka, slavní lidé, osobnosti z přezdívky

Hlavní data o osobě Džambulka

Národnost: česká
Datum narození: 8.4. 1966
Místo narození: Čeladná
Datum úmrtí: ?

Sdílejte tuto stránku s osobností Džambulka s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Badoo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tuřín? Vzpomněli byste si co označuje výraz Počasí? Znáte termín Kaolin?

Klíčová slova: kdo je Džambulka?, informace, synonymum, význam pojmu, definice, Džambulka, popis, popis, co znamená, formulace, kdo to je, slovo, odborný výraz, heslo, etymologie, přesný výraz

Pojem Džambulka je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Džambulka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Džambulka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Džambulka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Džambulka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Džambulka například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Džambulka? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Džambulka? Kdo to byl Džambulka? Kdy se narodil Džambulka? Kde se narodil Džambulka? Kdy zemřel Džambulka? Džambulka je v sekci přezdívky. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Džambulka kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Džambulka i v jiné kategorii než je přezdívky.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.