Kdo je to?
Kdo byl Džambulka? Životopis Džambulka, slavní lidé, osobnosti z přezdívky

Kdo je to Džambulka?

Kdo to byl Džambulka? Stručný životopis

Džambulka je přezdívka nebo spíše láskyplné označení, které své přítelkyni (a nyní již manželce) Ivetě Bartošové dal její současný manžel Josef Rychtář. Rychtář v deníku Blesk vysvětlil, že to má být něco roztomilého jako "bambulka". Trefnější by ostatně bylo "bumbalka", neboť někdejší zpěvačka Bartošová (v minulosti oceněná několika Zlatými slavíky) se v posledních letech mnohem více než zpěvem proslavila svými skandály a aférami, na nichž měla jistě nemalý podíl její (neúspěšně léčená) závislost na alkoholu. Bartošová je nyní veřejností vnímána jako tragikomická figurka a stálice v bulváru.Kdo byl Džambulka? Životopis Džambulka, slavní lidé, osobnosti z přezdívky

Základní údaje o osobě Džambulka

Národnost: česká
Datum narození: 8.4. 1966
Místo narození: Čeladná
Datum úmrtí: ?

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Džambulka s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Badoo? Vzpomněli byste si co označuje výraz CSc? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pohádka? Znáte termín Morálka?

Klíčová slova: kdo je Džambulka?, informace, co je to Džambulka?, definice, lexikon, wiki, formulace, původ slova, pojem, co znamená, synonymum, přezdívky, vysvětlení, Džambulka, význam slova, přesný význam

Pojem Džambulka je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Džambulka na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Džambulka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Džambulka ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Džambulka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Džambulka například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Džambulka? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Džambulka? Kdo to byl Džambulka? Kdy se narodil Džambulka? Kde se narodil Džambulka? Kdy zemřel Džambulka? Džambulka se nachází v kategorii přezdívky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Džambulka dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Džambulka i v jiné kategorii než je přezdívky.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.