Kdo je to?
Kdo je to, byl Animátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Animátor? Lidé, profese

Kdo je to Animátor?

Co znamená a jaký je význam slova Animátor?

Animátorství je profese, která zažila boom v posledním letech a v nabídkách cestovních kanceláří jsou animátorské služby téměř pravidlem. Animátor je pracovník, jehož úkolem je zabavit účastníky zájezdu nebo jejich děti v průběhu dovolené, aby si jejich rodiče mohli odpočinout. Jako animátoři často pracují studenti, kteří by však měli mít pedagogické vzdělání. Pro své svěřence připravují různé tématické programy, výlety atd.
V oblasti filmu jsou animátoři osoby, které se zabývají animací - "oživením" loutek či kreslených postaviček, aby vytvořili dojem pohybu. V současné době je velice rozšířená a oblíbená 3D animace.Kdo je to, byl Animátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Animátor? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Animátor s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Bajka? Rozumíte pojmu Rakytník? Znáte pojem Hvězda? Znáte pojem Byreta?

Klíčová slova: původ slova, Animátor, přesný význam, význam slova, termín, význam pojmu, definice, etymologie, heslo, synonymum, profese, co je to Animátor?, vysvětlení, formulace, popis, pojem

Pojem Animátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Animátor na Google.cz

Najít heslo Animátor ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Animátor ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Animátor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Animátor například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Animátor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Animátor? Kdo to byl Animátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Animátor? Definice pojmu Animátor patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Animátor i v jiné kategorii než je sekce profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.