Kdo je to?
Kdo je to Animátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Animátor? Lidé, profese

Kdo je to Animátor?

Jaký je význam slova Animátor? Co to znamená?

Animátorství je profese, která zažila boom v posledním letech a v nabídkách cestovních kanceláří jsou animátorské služby téměř pravidlem. Animátor je pracovník, jehož úkolem je zabavit účastníky zájezdu nebo jejich děti v průběhu dovolené, aby si jejich rodiče mohli odpočinout. Jako animátoři často pracují studenti, kteří by však měli mít pedagogické vzdělání. Pro své svěřence připravují různé tématické programy, výlety atd.
V oblasti filmu jsou animátoři osoby, které se zabývají animací - "oživením" loutek či kreslených postaviček, aby vytvořili dojem pohybu. V současné době je velice rozšířená a oblíbená 3D animace.Kdo je to Animátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Animátor? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Animátor sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Bajka? Víte co je Mulčovač? Znáte pojem HIV? Vzpomněli byste si co označuje výraz Diak?

Klíčová slova: Animátor, synonymum, Animátor, co znamená, etymologie, odborný výraz, význam, wiki, informace, pojem, význam slova, vysvětlení, původ slova, přesný výraz, přesný výraz, popis

Pojem Animátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat frázi Animátor ve Wikislovníku

Hledat slovo Animátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Animátor ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Animátor na Google.cz

Vyhledat pojem Animátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Animátor například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Animátor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Animátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Animátor? Definice pojmu Animátor se nachází v kategorii Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Animátor i jinde než v sekci než v profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.