Kdo je to?
Kdo je to, byl Animátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Animátor? Lidé, profese

Kdo je to Animátor?

Co znamená a jaký je význam slova Animátor?

Animátorství je profese, která zažila boom v posledním letech a v nabídkách cestovních kanceláří jsou animátorské služby téměř pravidlem. Animátor je pracovník, jehož úkolem je zabavit účastníky zájezdu nebo jejich děti v průběhu dovolené, aby si jejich rodiče mohli odpočinout. Jako animátoři často pracují studenti, kteří by však měli mít pedagogické vzdělání. Pro své svěřence připravují různé tématické programy, výlety atd.
V oblasti filmu jsou animátoři osoby, které se zabývají animací - "oživením" loutek či kreslených postaviček, aby vytvořili dojem pohybu. V současné době je velice rozšířená a oblíbená 3D animace.Kdo je to, byl Animátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Animátor? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Animátor sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Bajka? Vzpomněli byste si na význam slova Mauzoleum? Znáte pojem Hypotéka? Znáte definici termínu Autofokus?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, etymologie, termín, slovo, synonymum, profese, pojem, kdo je Animátor?, popis, význam, heslo, formulace, lexikon, odborný výraz, definice

Pojem Animátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Animátor

Hledat pojem Animátor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Animátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Animátor na Google.cz

Hledat videa s názvem Animátor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Animátor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Animátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Animátor? Kdo to byl Animátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Animátor? Definice pojmu Animátor se nachází v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.