Kdo je to?
Kdo je to Animátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Animátor? Lidé, profese

Kdo je to Animátor?

Co znamená a jaký je význam slova Animátor?

Animátorství je profese, která zažila boom v posledním letech a v nabídkách cestovních kanceláří jsou animátorské služby téměř pravidlem. Animátor je pracovník, jehož úkolem je zabavit účastníky zájezdu nebo jejich děti v průběhu dovolené, aby si jejich rodiče mohli odpočinout. Jako animátoři často pracují studenti, kteří by však měli mít pedagogické vzdělání. Pro své svěřence připravují různé tématické programy, výlety atd.
V oblasti filmu jsou animátoři osoby, které se zabývají animací - "oživením" loutek či kreslených postaviček, aby vytvořili dojem pohybu. V současné době je velice rozšířená a oblíbená 3D animace.Kdo je to Animátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Animátor? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Animátor sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Bajka? Vzpomněli byste si na význam slova Žlutý trikot? Znáte pojem HIV? Znáte definici termínu Amerikanizace?

Klíčová slova: Animátor, wiki, lexikon, význam slova, wikipedie, pojem, původ slova, informace, význam, popis, co znamená, vysvětlení, synonymum, profese, Animátor, definice

Pojem Animátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem Animátor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Animátor na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Animátor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Animátor ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Animátor například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Animátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Animátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Animátor? Definice pojmu Animátor se nachází v kategorii Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.