Kdo je to?
Kdo je to, byl Animátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Animátor? Lidé, profese

Kdo je to Animátor?

Co znamená a jaký je význam slova Animátor?

Animátorství je profese, která zažila boom v posledním letech a v nabídkách cestovních kanceláří jsou animátorské služby téměř pravidlem. Animátor je pracovník, jehož úkolem je zabavit účastníky zájezdu nebo jejich děti v průběhu dovolené, aby si jejich rodiče mohli odpočinout. Jako animátoři často pracují studenti, kteří by však měli mít pedagogické vzdělání. Pro své svěřence připravují různé tématické programy, výlety atd.
V oblasti filmu jsou animátoři osoby, které se zabývají animací - "oživením" loutek či kreslených postaviček, aby vytvořili dojem pohybu. V současné době je velice rozšířená a oblíbená 3D animace.Kdo je to, byl Animátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Animátor? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Animátor? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Bajka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Strukturované učení? Znáte pojem Hypotéka? Víte co je Bazilika?

Klíčová slova: etymologie, formulace, kdo je Animátor?, pojem, termín, přesný význam, vysvětlení, odborný výraz, popis, význam, význam pojmu, informace, slovo, co je to Animátor?, původ slova, lexikon

Pojem Animátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Animátor v následujících vyhledávačích

Hledat pojem Animátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Animátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Animátor ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Animátor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Animátor například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Animátor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Animátor? Kdo to byl Animátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Animátor? Definice pojmu Animátor je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.