Kdo je to?
Kdo je to Animátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Animátor? Lidé, profese

Animátor

Jaký je význam slova Animátor? Co to znamená?

Animátorství je profese, která zažila boom v posledním letech a v nabídkách cestovních kanceláří jsou animátorské služby téměř pravidlem. Animátor je pracovník, jehož úkolem je zabavit účastníky zájezdu nebo jejich děti v průběhu dovolené, aby si jejich rodiče mohli odpočinout. Jako animátoři často pracují studenti, kteří by však měli mít pedagogické vzdělání. Pro své svěřence připravují různé tématické programy, výlety atd.
V oblasti filmu jsou animátoři osoby, které se zabývají animací - "oživením" loutek či kreslených postaviček, aby vytvořili dojem pohybu. V současné době je velice rozšířená a oblíbená 3D animace.Kdo je to Animátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Animátor? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Animátor s vašimi známými a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Bajka? Vzpomenete si na definici slova Single? Znáte pojem HAARP? Vzpomněli byste si na význam slova Žula?

Klíčová slova: definice, Animátor, synonymum, wikipedie, lexikon, Animátor, co znamená, význam pojmu, popis, termín, informace, původ slova, přesný výraz, profese, etymologie, vysvětlení

Pojem Animátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít termín Animátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Animátor na Google.cz

Hledat slovo Animátor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Animátor ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Animátor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Animátor například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Animátor, definice, vysvětlení pojmu

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Animátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Animátor? Definice pojmu Animátor se nachází v sekci Profese

Kategorie profese, hokejista, animátor, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Zveřejněné texty, byly pečlivě kontrolovány. Nicméně i tak mohou obsahovat nesprávné, nepřesné nebo neaktuální informace, za což se předem moc omlouváme. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít informace výraz, termín, heslo, výrazřekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.