Kdo je to?
Kdo je to, byl Broker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Broker? Lidé, profese

Kdo je to Broker?

Co znamená a jaký je význam slova Broker?

Broker nebo také stock broker je jiné označení pro burzovního makléře. Broker je osoba pověřená klientem, aby za něj jeho jménem uzavírala obchody, prodávala cenné papíry na burze atd.Kdo je to, byl Broker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Broker? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Broker s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Babyka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nekrolog? Pamatujete si definici pojmu Kuskus? Víte co je Anno Domini?

Klíčová slova: etymologie, termín, původ slova, přesný význam, lexikon, význam slova, přesný výraz, slovo, formulace, vysvětlení, význam, význam pojmu, co je to Broker?, Broker, popis, heslo

Pojem Broker je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Broker zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Broker ve vyhledávači Yandex

Najít termín Broker ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Broker v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Broker na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Broker například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Broker

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Broker? Kdo to byl Broker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Broker? Definice pojmu Broker je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Broker i jinde než v sekci než v profese.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?