Kdo je to?
Kdo je to, byl Broker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Broker? Lidé, profese

Kdo je to Broker?

Co znamená a jaký je význam slova Broker?

Broker nebo také stock broker je jiné označení pro burzovního makléře. Broker je osoba pověřená klientem, aby za něj jeho jménem uzavírala obchody, prodávala cenné papíry na burze atd.Kdo je to, byl Broker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Broker? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Broker sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Babyka? Znáte definici termínu Uzlina? Pamatujete si definici pojmu Karma? Pamatujete si definici pojmu Konflikt?

Klíčová slova: co je to Broker?, přesný výraz, Broker, co znamená, wiki, přesný význam, význam, odborný výraz, význam slova, popis, termín, význam pojmu, popis, kdo je Broker?, formulace, vysvětlení

Pojem Broker je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz Broker ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Broker na Youtube

Najít výraz Broker ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Broker ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Broker například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Broker? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Broker? Kdo to byl Broker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Broker? Definice pojmu Broker se nachází v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?