Kdo je to?
Kdo je to, byl Broker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Broker? Lidé, profese

Kdo je to Broker?

Co znamená a jaký je význam slova Broker?

Broker nebo také stock broker je jiné označení pro burzovního makléře. Broker je osoba pověřená klientem, aby za něj jeho jménem uzavírala obchody, prodávala cenné papíry na burze atd.Kdo je to, byl Broker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Broker? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Broker s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Babyka? Víte, co je to Fraška? Pamatujete si definici pojmu Koleda? Rozumíte pojmu Tachykardie?

Klíčová slova: definice, termín, význam pojmu, synonymum, popis, wiki, Broker, význam, vysvětlení, formulace, popis, heslo, přesný význam, význam slova, kdo to je, pojem

Pojem Broker je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít Broker ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Broker ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Broker ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Broker ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Broker například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Broker? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Broker? Kdo to byl Broker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Broker? Definice pojmu Broker je v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Broker i jinde než v sekci než v profese.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?