Kdo je to?
Kdo je to, byl Broker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Broker? Lidé, profese

Kdo je to Broker?

Co znamená a jaký je význam slova Broker?

Broker nebo také stock broker je jiné označení pro burzovního makléře. Broker je osoba pověřená klientem, aby za něj jeho jménem uzavírala obchody, prodávala cenné papíry na burze atd.Kdo je to, byl Broker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Broker? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Broker? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Babyka? Znáte termín VPN? Pamatujete si definici pojmu Kuskus? Víte, co je to Ironie?

Klíčová slova: význam pojmu, odborný výraz, termín, popis, kdo to je, původ slova, profese, definice, etymologie, přesný výraz, wiki, informace, popis, slovo, synonymum, Broker

Pojem Broker je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Broker v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Broker ve vyhledávači Yandex

Najít termín Broker ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Broker ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Broker například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Broker? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Broker? Kdo to byl Broker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Broker? Definice pojmu Broker je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Broker hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?