Kdo je to?
Kdo je to, byl Broker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Broker? Lidé, profese

Kdo je to Broker?

Co znamená a jaký je význam slova Broker?

Broker nebo také stock broker je jiné označení pro burzovního makléře. Broker je osoba pověřená klientem, aby za něj jeho jménem uzavírala obchody, prodávala cenné papíry na burze atd.Kdo je to, byl Broker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Broker? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Broker sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Babyka? Vzpomenete si na definici slova Příroda? Pamatujete si definici pojmu Koleda? Vzpomněli byste si na význam slova Sloka?

Klíčová slova: kdo je Broker?, popis, co znamená, vysvětlení, slovo, heslo, význam, význam pojmu, formulace, profese, popis, odborný výraz, termín, pojem, wiki, přesný výraz

Pojem Broker je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo Broker v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Broker ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Broker ve Wikislovníku

Zkusit najít Broker ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Broker například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Broker

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Broker? Kdo to byl Broker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Broker? Definice pojmu Broker patří do sekce profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat výraz, termín, heslo, výraz třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Broker i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?