Kdo je to?
Kdo je to, byl Broker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Broker? Lidé, profese

Kdo je to Broker?

Co znamená a jaký je význam slova Broker?

Broker nebo také stock broker je jiné označení pro burzovního makléře. Broker je osoba pověřená klientem, aby za něj jeho jménem uzavírala obchody, prodávala cenné papíry na burze atd.Kdo je to, byl Broker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Broker? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Broker? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Babyka? Znáte termín Mediální výchova? Pamatujete si definici pojmu Karma? Víte, co je to Fara?

Klíčová slova: popis, formulace, přesný význam, Broker, kdo je Broker?, synonymum, co je to Broker?, popis, termín, odborný výraz, informace, definice, přesný výraz, wiki, vysvětlení, původ slova

Pojem Broker je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Broker zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Broker ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Broker ve Wikislovníku

Hledat výraz Broker ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Broker ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Broker například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Broker, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Broker? Kdo to byl Broker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Broker? Definice pojmu Broker je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Broker hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?