Kdo je to?
Kdo je to, byl Developer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Developer? Lidé, profese

Kdo je to Developer?

Co znamená a jaký je význam slova Developer?

Původně anglické slovo developer je dnes někdy vnímáno poněkud negativně. Developer je projektant nové výstavby, investor do nových stavitelských projektů. Negativní vnímání slova developer je zapřičiněno několika kauzami z nedávné minulosti spojenými s nevybíravým až podvodným chováním některých developerských firem. Je však nutno zdůraznit, že něco podobného rozhodně není pravidlem.Kdo je to, byl Developer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Developer? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Developer? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo CPU? Vzpomněli byste si na význam slova Veni vidi vici? Víte, co je to Referát? Znáte definici termínu Esoterika?

Klíčová slova: etymologie, formulace, slovo, vysvětlení, synonymum, pojem, lexikon, co znamená, Developer, profese, popis, význam slova, přesný výraz, význam pojmu, informace, odborný výraz

Pojem Developer je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Developer ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Developer na Youtube

Najít výraz Developer na Google.cz

Vyhledat výraz Developer ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Developer například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Developer, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Developer? Kdo to byl Developer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Developer? Definice pojmu Developer je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Developer i jinde než v sekci než v profese.

Znáte pojem plugin nebo chipset?