Kdo je to?
Kdo je to, byl Developer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Developer? Lidé, profese

Kdo je to Developer?

Co znamená a jaký je význam slova Developer?

Původně anglické slovo developer je dnes někdy vnímáno poněkud negativně. Developer je projektant nové výstavby, investor do nových stavitelských projektů. Negativní vnímání slova developer je zapřičiněno několika kauzami z nedávné minulosti spojenými s nevybíravým až podvodným chováním některých developerských firem. Je však nutno zdůraznit, že něco podobného rozhodně není pravidlem.Kdo je to, byl Developer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Developer? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Developer? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo CPU? Pamatujete si definici pojmu Větný celek? Víte, co je to Router? Vzpomněli byste si co znamená slovo Klížka?

Klíčová slova: termín, přesný význam, kdo to je, popis, informace, význam, heslo, wiki, formulace, odborný výraz, etymologie, popis, lexikon, co znamená, co je to Developer?, vysvětlení

Pojem Developer je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Developer ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Developer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Developer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Developer na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Developer například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Developer, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Developer? Kdo to byl Developer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Developer? Definice pojmu Developer je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Developer i v jiné kategorii než je sekce profese.

Znáte pojem plugin nebo chipset?