Kdo je to?
Kdo je to, byl Developer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Developer? Lidé, profese

Kdo je to Developer?

Co znamená a jaký je význam slova Developer?

Původně anglické slovo developer je dnes někdy vnímáno poněkud negativně. Developer je projektant nové výstavby, investor do nových stavitelských projektů. Negativní vnímání slova developer je zapřičiněno několika kauzami z nedávné minulosti spojenými s nevybíravým až podvodným chováním některých developerských firem. Je však nutno zdůraznit, že něco podobného rozhodně není pravidlem.Kdo je to, byl Developer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Developer? Lidé, profese

Tento text (Developer) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo CPU? Pamatujete si definici pojmu Hydroponie? Víte, co je to RPSN? Vzpomněli byste si co znamená slovo SEO?

Klíčová slova: význam, profese, přesný význam, odborný výraz, význam slova, heslo, lexikon, pojem, původ slova, popis, formulace, kdo je Developer?, Developer, informace, co znamená, synonymum

Pojem Developer je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Developer ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Developer ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Developer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Developer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Developer například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Developer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Developer? Kdo to byl Developer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Developer? Definice pojmu Developer je v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Developer i v jiné kategorii než je sekce profese.

Znáte pojem plugin nebo chipset?