Kdo je to?
Kdo je to, byl Developer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Developer? Lidé, profese

Kdo je to Developer?

Co znamená a jaký je význam slova Developer?

Původně anglické slovo developer je dnes někdy vnímáno poněkud negativně. Developer je projektant nové výstavby, investor do nových stavitelských projektů. Negativní vnímání slova developer je zapřičiněno několika kauzami z nedávné minulosti spojenými s nevybíravým až podvodným chováním některých developerských firem. Je však nutno zdůraznit, že něco podobného rozhodně není pravidlem.Kdo je to, byl Developer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Developer? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Developer s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo CPU? Vzpomenete si na definici slova Rhodium? Víte, co je to RPSN? Vzpomněli byste si na význam slova Epilátor?

Klíčová slova: profese, lexikon, popis, odborný výraz, wiki, význam slova, slovo, kdo to je, etymologie, termín, původ slova, význam pojmu, Developer, přesný výraz, kdo je Developer?, přesný význam

Pojem Developer je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Developer ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Developer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Developer ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Developer ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Developer například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Developer, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Developer? Kdo to byl Developer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Developer? Definice pojmu Developer se nachází v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Znáte pojem plugin nebo chipset?