Kdo je to?
Kdo je to, byl Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lobbista? Lidé, profese

Kdo je to Lobbista?

Jaký je význam slova Lobbista? Co to znamená?

V současné době je toto slovo v českém prostředí vnímáno jako pejorativní až jako nadávka kvůli (nechvalně) proslulým představitelům této profese známým z politiky posledních let: Dalík, Šlouf atd.
Lobbista je člověk, který prosazuje (tedy lobbuje za) zájmy své nebo nějaké skupiny osob, např. firmy. Tyto zájmy jsou prosazovány u činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejích subjektů v hospodářských, politických, ale i v dalších oblastech.Kdo je to, byl Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lobbista? Lidé, profese

Definici slova Lobbista můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Asertivita? Rozumíte pojmu Memoriál? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fotosyntéza? Znáte pojem Hospic?

Klíčová slova: kdo je Lobbista?, informace, význam, popis, definice, pojem, formulace, popis, význam pojmu, lexikon, termín, profese, vysvětlení, původ slova, odborný výraz, přesný výraz

Pojem Lobbista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít Lobbista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Lobbista ve Wikipedii

Najít heslo Lobbista ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Lobbista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lobbista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lobbista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Lobbista? Kdo to byl Lobbista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lobbista? Definice pojmu Lobbista patří do sekce profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.