Kdo je to?
Kdo je to Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lobbista? Lidé, profese

Kdo je to Lobbista?

Jaký je význam slova Lobbista? Co to znamená?

V současné době je toto slovo v českém prostředí vnímáno jako pejorativní až jako nadávka kvůli (nechvalně) proslulým představitelům této profese známým z politiky posledních let: Dalík, Šlouf atd.
Lobbista je člověk, který prosazuje (tedy lobbuje za) zájmy své nebo nějaké skupiny osob, např. firmy. Tyto zájmy jsou prosazovány u činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejích subjektů v hospodářských, politických, ale i v dalších oblastech.Kdo je to Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lobbista? Lidé, profese

Sdílejte tento text s heslem Lobbista s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Asertivita? Znáte definici termínu Copyright? Vzpomněli byste si co znamená slovo Facebook? Pamatujete si definici pojmu Silverlight?

Klíčová slova: heslo, formulace, lexikon, termín, odborný výraz, přesný výraz, profese, význam pojmu, popis, slovo, přesný význam, definice, informace, pojem, původ slova, význam

Pojem Lobbista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Lobbista hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat pojem Lobbista ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Lobbista na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Lobbista na Youtube

Hledat pojem Lobbista ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Lobbista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Lobbista například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Lobbista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Lobbista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lobbista? Definice pojmu Lobbista patří do kategorie Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.