Kdo je to?
Kdo je to Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lobbista? Lidé, profese

Kdo je to Lobbista?

Co znamená a jaký je význam slova Lobbista?

V současné době je toto slovo v českém prostředí vnímáno jako pejorativní až jako nadávka kvůli (nechvalně) proslulým představitelům této profese známým z politiky posledních let: Dalík, Šlouf atd.
Lobbista je člověk, který prosazuje (tedy lobbuje za) zájmy své nebo nějaké skupiny osob, např. firmy. Tyto zájmy jsou prosazovány u činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejích subjektů v hospodářských, politických, ale i v dalších oblastech.Kdo je to Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lobbista? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lobbista? s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Asertivita? Víte, co je to Axióm? Vzpomněli byste si co znamená slovo Facebook? Rozumíte pojmu Deflace?

Klíčová slova: přesný význam, Lobbista, synonymum, wikipedie, profese, popis, přesný výraz, lexikon, co znamená, odborný výraz, význam, informace, etymologie, wiki, původ slova, vysvětlení

Pojem Lobbista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít termín Lobbista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Lobbista ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Lobbista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Lobbista ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Lobbista na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Lobbista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Lobbista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Lobbista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lobbista? Definice pojmu Lobbista se nachází v sekci Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Lobbista hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.