Kdo je to?
Kdo je to Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lobbista? Lidé, profese

Lobbista

Jaký je význam slova Lobbista? Co to znamená?

V současné době je toto slovo v českém prostředí vnímáno jako pejorativní až jako nadávka kvůli (nechvalně) proslulým představitelům této profese známým z politiky posledních let: Dalík, Šlouf atd.
Lobbista je člověk, který prosazuje (tedy lobbuje za) zájmy své nebo nějaké skupiny osob, např. firmy. Tyto zájmy jsou prosazovány u činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejích subjektů v hospodářských, politických, ale i v dalších oblastech.Kdo je to Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lobbista? Lidé, profese

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Asertivita? Znáte termín Osmifinále? Vzpomněli byste si co znamená slovo Filozofie? Víte, co je to Barter?

Klíčová slova: význam pojmu, formulace, pojem, profese, co znamená, etymologie, wikipedie, heslo, Lobbista, původ slova, popis, odborný výraz, vysvětlení, Lobbista, přesný význam, termín

Pojem Lobbista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Lobbista ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Lobbista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Lobbista na Google obrázcích

Zkusit najít termín Lobbista na Google.cz

Hledat heslo Lobbista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lobbista například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lobbista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Lobbista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lobbista? Definice pojmu Lobbista se nachází v kategorii Profese

Kategorie profese, mladý básník, lobbista, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat informace výraz, slovo, definici, termín kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Profese).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.