Kdo je to?
Kdo je to, byl Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lobbista? Lidé, profese

Kdo je to Lobbista?

Jaký je význam slova Lobbista? Co to znamená?

V současné době je toto slovo v českém prostředí vnímáno jako pejorativní až jako nadávka kvůli (nechvalně) proslulým představitelům této profese známým z politiky posledních let: Dalík, Šlouf atd.
Lobbista je člověk, který prosazuje (tedy lobbuje za) zájmy své nebo nějaké skupiny osob, např. firmy. Tyto zájmy jsou prosazovány u činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejích subjektů v hospodářských, politických, ale i v dalších oblastech.Kdo je to, byl Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lobbista? Lidé, profese

Tento text (Lobbista) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Asertivita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Workout? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fotosyntéza? Znáte termín Termínovaný vklad?

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, heslo, Lobbista, co je to Lobbista?, popis, vysvětlení, pojem, synonymum, kdo je Lobbista?, odborný výraz, informace, profese, kdo to je, popis, etymologie

Pojem Lobbista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Lobbista zkuste tyto odkazy

Hledat výraz Lobbista ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lobbista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Lobbista ve Wikipedii

Najít slovo Lobbista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lobbista například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Lobbista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lobbista? Kdo to byl Lobbista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lobbista? Definice pojmu Lobbista je v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Lobbista i v jiné sekci než je kategorie profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.