Kdo je to?
Kdo je to, byl Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lobbista? Lidé, profese

Kdo je to Lobbista?

Jaký je význam slova Lobbista? Co to znamená?

V současné době je toto slovo v českém prostředí vnímáno jako pejorativní až jako nadávka kvůli (nechvalně) proslulým představitelům této profese známým z politiky posledních let: Dalík, Šlouf atd.
Lobbista je člověk, který prosazuje (tedy lobbuje za) zájmy své nebo nějaké skupiny osob, např. firmy. Tyto zájmy jsou prosazovány u činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejích subjektů v hospodářských, politických, ale i v dalších oblastech.Kdo je to, byl Lobbista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lobbista? Lidé, profese

Definici slova Lobbista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Asertivita? Víte co je Markýza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Facebook? Vzpomněli byste si co označuje výraz Flipové pouzdro?

Klíčová slova: synonymum, formulace, přesný výraz, co je to Lobbista?, původ slova, přesný význam, odborný výraz, kdo to je, slovo, wiki, profese, heslo, význam, definice, kdo je Lobbista?, etymologie

Pojem Lobbista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Lobbista na Youtube

Najít termín Lobbista ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Lobbista ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Lobbista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Lobbista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Lobbista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lobbista? Kdo to byl Lobbista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lobbista? Definice pojmu Lobbista se nachází v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.