Kdo je to?
Kdo je to Technical writer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Technical writer? Lidé, profese

Technical writer

Co znamená a jaký je význam slova Technical writer?

Technical writer čili pisatel technických textů je člověk, který tvoří odbornou technickou dokumentaci. Provádí také aktualizace těchto dokumentů a reviduje je v souvislosti s novými poznatky. Do této dokumentace patří například systémové manuály, příručky pro uživatele, návody, specifikace, online nápověda a jiné. Dokumentace musí být srozumitelná pro odborníky, zákazníky i obchodníky.
Technical writer odpovídá za přesnost, úplnost, výstižnost a jednoznačnost jím vytvořených dokumentů.Kdo je to Technical writer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Technical writer? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je Common Rail? Víte co je Hypertonický nápoj? Rozumíte pojmu Nulové pásmo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ethernet?

Klíčová slova: profese, wikipedie, heslo, slovo, informace, popis, synonymum, definice, přesný význam, formulace, přesný výraz, Technical writer, profese, pojem, odborný výraz, lexikon

Pojem Technical writer je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Technical writer v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Technical writer ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Technical writer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Technical writer ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Technical writer ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Technical writer na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Technical writer například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Technical writer, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Technical writer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Technical writer? Definice pojmu Technical writer patří do kategorie Profese

Kategorie profese, profesionální uklizeč, technical writer, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se také najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Technical writer v jiné sekci než profese.