Kdo je to?
Kdo je to, byl Technical writer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Technical writer? Lidé, profese

Kdo je to Technical writer?

Jaký je význam slova Technical writer? Co to znamená?

Technical writer čili pisatel technických textů je člověk, který tvoří odbornou technickou dokumentaci. Provádí také aktualizace těchto dokumentů a reviduje je v souvislosti s novými poznatky. Do této dokumentace patří například systémové manuály, příručky pro uživatele, návody, specifikace, online nápověda a jiné. Dokumentace musí být srozumitelná pro odborníky, zákazníky i obchodníky.
Technical writer odpovídá za přesnost, úplnost, výstižnost a jednoznačnost jím vytvořených dokumentů.Kdo je to, byl Technical writer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Technical writer? Lidé, profese

Definici slova Technical writer můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Účetní závěrka? Pamatujete si definici pojmu SEPA platba? Rozumíte pojmu Visa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ekumenická bohoslužba?

Klíčová slova: heslo, kdo to je, kdo je Technical writer?, informace, co je to Technical writer?, význam, popis, wiki, odborný výraz, vysvětlení, přesný výraz, význam pojmu, pojem, Technical writer, synonymum, etymologie

Pojem Technical writer je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Technical writer doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat slovo Technical writer ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Technical writer ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Technical writer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Technical writer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Technical writer například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Technical writer, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Technical writer? Kdo to byl Technical writer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Technical writer? Definice pojmu Technical writer se nachází v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Technical writer i v jiné sekci než je kategorie profese.