Kdo je to?
Kdo je to Technical writer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Technical writer? Lidé, profese

Kdo je to Technical writer?

Jaký je význam slova Technical writer? Co to znamená?

Technical writer čili pisatel technických textů je člověk, který tvoří odbornou technickou dokumentaci. Provádí také aktualizace těchto dokumentů a reviduje je v souvislosti s novými poznatky. Do této dokumentace patří například systémové manuály, příručky pro uživatele, návody, specifikace, online nápověda a jiné. Dokumentace musí být srozumitelná pro odborníky, zákazníky i obchodníky.
Technical writer odpovídá za přesnost, úplnost, výstižnost a jednoznačnost jím vytvořených dokumentů.Kdo je to Technical writer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Technical writer? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Technical writer s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Kompetenční žaloba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mikrocefalie? Rozumíte pojmu Idyla? Znáte termín Zdymadlo?

Klíčová slova: definice, odborný výraz, význam, wiki, Technical writer, Technical writer, význam slova, wikipedie, význam pojmu, pojem, popis, přesný výraz, slovo, etymologie, profese, přesný výraz

Pojem Technical writer je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Technical writer hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat slovo Technical writer ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Technical writer na Google.cz

Vyhledat termín Technical writer ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Technical writer ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Technical writer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Technical writer například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Technical writer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Technical writer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Technical writer? Definice pojmu Technical writer patří do sekce Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).