Kdo je to?
Kdo je to, byl Cholerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cholerik? Lidé, psychologie

Kdo je to Cholerik?

Co znamená a jaký je význam slova Cholerik?

Cholerik je jeden ze čtyř typů temperamentu podle Hippokratovy typologie. Cholerik je labilní exrovert, člověk s popudlivým chováním, vzteklý, nedůtklivý, impulzivní, nevrlý, nepříjemný, může být i útočný a agresivní. Své životní postoje a hodnoty nemění. Podle Hippokrata ho z tělních tekutin nejvíce ovlivňuje žluč, řecky cholé. I když byla tato Hippokratova typologie dávno překonána, slovem "cholerický" dnes označujeme člověka s výše uvedenými projevy chování.Kdo je to, byl Cholerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cholerik? Lidé, psychologie

Definici slova Cholerik můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Blog? Znáte termín Libeček? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pověst? Víte, co je to CO2?

Klíčová slova: popis, původ slova, formulace, přesný výraz, kdo to je, heslo, slovo, kdo je Cholerik?, informace, synonymum, význam pojmu, lexikon, co je to Cholerik?, etymologie, termín, definice

Pojem Cholerik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít výraz Cholerik ve Wikipedii

Vyhledat heslo Cholerik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Cholerik ve Wikislovníku

Hledat heslo Cholerik ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cholerik například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Cholerik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Cholerik? Kdo to byl Cholerik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cholerik? Definice pojmu Cholerik se nachází v kategorii psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Cholerik v jiné sekci než psychologie.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.