Kdo je to?
Kdo je to, byl Cholerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cholerik? Lidé, psychologie

Kdo je to Cholerik?

Co znamená a jaký je význam slova Cholerik?

Cholerik je jeden ze čtyř typů temperamentu podle Hippokratovy typologie. Cholerik je labilní exrovert, člověk s popudlivým chováním, vzteklý, nedůtklivý, impulzivní, nevrlý, nepříjemný, může být i útočný a agresivní. Své životní postoje a hodnoty nemění. Podle Hippokrata ho z tělních tekutin nejvíce ovlivňuje žluč, řecky cholé. I když byla tato Hippokratova typologie dávno překonána, slovem "cholerický" dnes označujeme člověka s výše uvedenými projevy chování.Kdo je to, byl Cholerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cholerik? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Cholerik sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Blog? Vzpomněli byste si co znamená slovo PDA? Vzpomněli byste si co znamená slovo Outlet? Víte co je Burka?

Klíčová slova: popis, co je to Cholerik?, odborný výraz, kdo to je, termín, wiki, přesný výraz, co znamená, význam pojmu, vysvětlení, etymologie, slovo, význam slova, význam, kdo je Cholerik?, definice

Pojem Cholerik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Cholerik

Najít heslo Cholerik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Cholerik ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Cholerik ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Cholerik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Cholerik například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Cholerik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Cholerik? Kdo to byl Cholerik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cholerik? Definice pojmu Cholerik se nachází v sekci psychologie. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Cholerik hledat i v jiných kategoriích (než psychologie).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.