Kdo je to?
Kdo je to, byl Cholerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cholerik? Lidé, psychologie

Kdo je to Cholerik?

Co znamená a jaký je význam slova Cholerik?

Cholerik je jeden ze čtyř typů temperamentu podle Hippokratovy typologie. Cholerik je labilní exrovert, člověk s popudlivým chováním, vzteklý, nedůtklivý, impulzivní, nevrlý, nepříjemný, může být i útočný a agresivní. Své životní postoje a hodnoty nemění. Podle Hippokrata ho z tělních tekutin nejvíce ovlivňuje žluč, řecky cholé. I když byla tato Hippokratova typologie dávno překonána, slovem "cholerický" dnes označujeme člověka s výše uvedenými projevy chování.Kdo je to, byl Cholerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cholerik? Lidé, psychologie

Tento text (Cholerik) můžete sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Blog? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zakázané uvolnění? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pověst? Víte co je Kvásek?

Klíčová slova: informace, odborný výraz, popis, heslo, lexikon, význam slova, slovo, přesný výraz, termín, wiki, co je to Cholerik?, synonymum, psychologie, etymologie, kdo je Cholerik?, význam

Pojem Cholerik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Cholerik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Cholerik ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Cholerik na Google.cz

Hledat termín Cholerik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cholerik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Cholerik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Cholerik? Kdo to byl Cholerik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cholerik? Definice pojmu Cholerik je v kategorii psychologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie psychologie.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.