Kdo je to?
Kdo je to Alena Šeredová? Životopis Alena Šeredová, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Alena Šeredová?

Kdo je to Alena Šeredová? Stručný životopis

Alena Šeredová, nyní Alena Buffon, je modelka a herečka, první vicemiss ČR, která nyní žije s rodinou v Itálii. Již v raném věku začala působit jako modelka. V sedmnácti letech se prosadila jako modelka v italském Miláně. Je vítězkou soutěží krásy – čtvrtá v Miss World, 1. vicemiss ČR. Jako herečka je úspěšná hlavně v italské televizi.
Alena Šeredová žije trvale v Itálii a má také italské občanství. Aktivně působí v charitě a účastní se i sociálních aktivit.Kdo je to Alena Šeredová? Životopis Alena Šeredová, lidé, osobnosti z různé

Základní údaje o osobě Alena Šeredová

Národnost: česká
Datum narození: 21. března 1978
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Alena Šeredová? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dentální hygiena? Vzpomenete si na definici slova Airbrush? Víte, co je to Jasmínová rýže? Vzpomněli byste si na význam slova Vývojová dysfázie?

Klíčová slova: význam, definice, odborný výraz, co znamená, vysvětlení, význam pojmu, informace, etymologie, přesný výraz, popis, různé, Alena Šeredová, lexikon, kdo je Alena Šeredová?, kdo to je, co je to Alena Šeredová?

Pojem Alena Šeredová je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat frázi Alena Šeredová ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alena Šeredová ve Wikimedia Commons

Hledat termín Alena Šeredová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Alena Šeredová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alena Šeredová například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Alena Šeredová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Alena Šeredová? Kdo to byl Alena Šeredová? Kdy se narodil Alena Šeredová? Kde se narodil Alena Šeredová? Alena Šeredová patří do sekce různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Alena Šeredová například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alena Šeredová i v jiné kategorii než je různé.