Kdo je to?
Kdo je to Dominika Myslivcová? Životopis Dominika Myslivcová, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Dominika Myslivcová?

Kdo je to Dominika Myslivcová? Stručný životopis

Dominika Myslivcová je populární modelka, bloggerka a také zpěvačka. Oblibu veřejnosti získala právě blogováním, její blog vznikl jako deníček, když jí bylo 11 let. Kromě jiných zajímavostí přidávala na svůj blog fotografie, které byly návštěvníky hodnoceny a požadovali další snímky a více informací.
S rostoucí popularitou si Dominika Myslivcová získávala i nepřátele, kteří zakládali antiblogy. Protože je blondýnka a její oblíbenou barvou je růžová, bývá často přirovnávána k panence Barbie.Kdo je to Dominika Myslivcová? Životopis Dominika Myslivcová, lidé, osobnosti z různé

Hlavní data o osobě Dominika Myslivcová

Národnost: česká
Datum narození: 6. 9. 1994
Místo narození: Ostrava

Sdílejte tuto stránku s osobností Dominika Myslivcová se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Geek? Vzpomenete si na definici slova Zelená káva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Aikido? Vzpomněli byste si na význam slova Sangvinik?

Klíčová slova: termín, Dominika Myslivcová, co znamená, přesný výraz, synonymum, pojem, význam, definice, formulace, co je to Dominika Myslivcová?, kdo to je, informace, wiki, etymologie, různé, popis

Pojem Dominika Myslivcová je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Dominika Myslivcová na Youtube

Hledat pojem Dominika Myslivcová ve Wikipedii

Najít heslo Dominika Myslivcová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Dominika Myslivcová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominika Myslivcová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dominika Myslivcová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dominika Myslivcová? Kdo to byl Dominika Myslivcová? Kdy se narodil Dominika Myslivcová? Kde se narodil Dominika Myslivcová? Dominika Myslivcová je v kategorii různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Dominika Myslivcová řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominika Myslivcová i v jiné kategorii než je různé.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.