Kdo je to?
Kdo je to, byl Gastarbeiter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gastarbeiter? Lidé, různé

Kdo je to Gastarbeiter?

Co znamená a jaký je význam slova Gastarbeiter?

Gastarbeiter - z německého Gast – host, Arbeiter – dělník- je pojmenování cizího státního příslušníka, který pracuje v jiné zemi, většinou po delší dobu.
Název pochází z období 20. století. V této době do západního Německa přijížděli zájemci o práci z Itálie, Turecka, Řecka a dalších zemí. Mnozí z těchto lidí se po uplynutí platnosti pracovního víza vrátilo do své vlasti, část gastarbeiterů zůstala trvale.Kdo je to, byl Gastarbeiter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gastarbeiter? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Gastarbeiter s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kolonoskopie? Vzpomenete si na definici slova Ontologie? Víte, co je to Torrent? Vzpomněli byste si na význam slova Brakická voda?

Klíčová slova: význam slova, různé, synonymum, termín, formulace, Gastarbeiter, etymologie, odborný výraz, lexikon, definice, přesný výraz, pojem, význam pojmu, význam, co znamená, co je to Gastarbeiter?

Pojem Gastarbeiter je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Gastarbeiter doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Gastarbeiter ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Gastarbeiter ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Gastarbeiter na Youtube

Zkusit najít Gastarbeiter ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Gastarbeiter například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Gastarbeiter

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Gastarbeiter? Kdo to byl Gastarbeiter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gastarbeiter? Definice pojmu Gastarbeiter patří do sekce různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.