Kdo je to?
Kdo je to, byl Guru? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Guru? Lidé, různé

Kdo je to Guru?

Jaký je význam slova Guru? Co to znamená?

Guru čili duchovní učitel je slovo, které se užívá především v různých odvětvích filozofie, náboženství, při meditaci, v józe a védské filozofii a literatuře. Jako guru se označují i vůdci různých hnutí, kteří se považují za jedinou a nezpochybnitelnou autoritu. Guru má své žáky zasvěcovat a duchovně vést od samého začátku až do konce života.
Význam se postupně rozšiřuje, jako guru bývá označován ten, kdo ve svém oboru vyniká a vede následovníky.Kdo je to, byl Guru? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Guru? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Guru? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Stáž? Znáte termín Přístavek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Multiplex? Víte, co je to Lasagne?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, synonymum, co znamená, heslo, co je to Guru?, Guru, termín, kdo je Guru?, různé, vysvětlení, pojem, význam pojmu, popis, informace, popis

Pojem Guru je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Guru ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Guru ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Guru ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Guru ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Guru například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Guru, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Guru? Kdo to byl Guru? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Guru? Definice pojmu Guru je v kategorii různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Guru i v jiné sekci než je kategorie různé.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?