Kdo je to?
Kdo je to, byl Imigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Imigrant? Lidé, různé

Kdo je to Imigrant?

Jaký je význam slova Imigrant? Co to znamená?

Imigrant, jinak také přistěhovalec, je člověk, který přichází ze zahraničí na území jiného státu a usazuje se zde. Koná tak většinou z důvodů ekonomických, politických či náboženských. Imigrant může být obyvatelem chudé země, kterou opouští, aby získal majetek, zlepšil svou životní úroveň nebo získal vzdělání.
Stěhování za prací k ekonomicky rozvinutějším sousedům probíhalo v historii mnohokrát a probíhá i v současnosti. Imigranti nemají vždy snahu o integraci, což může vést až k násilí. K opuštění domova vedou často i ozbrojené konflikty v původní zemi. Mnoho přistěhovalců pochází také ze zemí, ve kterých na ně byl vyvíjen politický nátlak, nebo byli nábožensky utiskováni.Kdo je to, byl Imigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Imigrant? Lidé, různé

Definici slova Imigrant můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Almanach? Vzpomněli byste si co označuje výraz Didaktický test? Vzpomněli byste si na význam slova Region? Znáte termín Čtvrtfinále?

Klíčová slova: kdo to je, formulace, význam slova, slovo, lexikon, informace, původ slova, definice, synonymum, wiki, etymologie, Imigrant, vysvětlení, přesný význam, co znamená, popis

Pojem Imigrant je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Imigrant zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Imigrant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Imigrant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Imigrant ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Imigrant ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Imigrant například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Imigrant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Imigrant? Kdo to byl Imigrant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Imigrant? Definice pojmu Imigrant se nachází v kategorii různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Imigrant hledat i v jiných kategoriích (než různé).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.