Kdo je to?
Kdo je to Martin Koller? Životopis Martin Koller, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Martin Koller?

Kdo je to Martin Koller? Stručný životopis

Martin Koller je vojenský analytik - inženýr, diplomat a podplukovník v záloze. V současné době pracuje jako analytik a redaktor pro ministerstvo obrany. Zaměřuje se především na vojenské technologie, historii a politiku bezpečnosti. Je autorem článků a odborných publikací, ve kterých se soustřeďuje především na historický vývoj zbraní.
Martin Koller prošel více zaměstnáními a funkcemi, pracoval jako technik u protitankového pluku, analytický pracovník, správce fondu nebo manažer soukromé firmy. Dlouhou dobu působil také jako rada licenční správy ministerstva průmyslu a obchodu a obchodní rada ministerstva zahraničních věcí v Iráku a Kuvajtu. Svých zkušeností využívá i jako komentátor problematiky technologií a bezpečnosti.Kdo je to Martin Koller? Životopis Martin Koller, lidé, osobnosti z různé

Základní informace o osobě Martin Koller

Datum narození: 1955

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Martin Koller? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Zumba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Služebnost? Rozumíte pojmu Avatar? Znáte termín Draslík?

Klíčová slova: synonymum, termín, Martin Koller, informace, kdo to je, význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, definice, význam slova, formulace, popis, popis, etymologie, vysvětlení, kdo je Martin Koller?

Pojem Martin Koller je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Martin Koller na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Martin Koller ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Martin Koller v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Martin Koller ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Koller například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Koller

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Martin Koller? Kdo to byl Martin Koller? Kdy se narodil Martin Koller? Martin Koller je v kategorii různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Martin Koller dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Koller i v jiné kategorii než je různé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.