Kdo je to?
Kdo je to Petr Chobot? Životopis Petr Chobot, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Petr Chobot?

Kdo je to Petr Chobot? Stručný životopis

Petr Chobot je kontroverzní léčitel, sám sebe označuje za terapeuta a biologa. Uvádí o sobě, že navštěvuje šamany v Amazonii a že bojuje za ochranu tamní přírody. Tvrdí se o sobě, že je odborníkem na tzv. indiánské meditace. Na internetu jsou však k nalezení i články, které před jeho praktikami důrazně varují a uvádějí událost z roku 2001, kdy Chobot podal na jedné z meditací 32 lidem nebezpečnou drogu a trestu se vyhnul kvůli tomu, že byl označen za duševně nemocného.Kdo je to Petr Chobot? Životopis Petr Chobot, lidé, osobnosti z různé

Základní informace o osobě Petr Chobot

Národnost: česká
Datum narození: 3.7.1967
Místo narození: Tábor

Líbí se stručný životopis s osobou Petr Chobot? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Klížka? Víte co je Majdan? Znáte termín Vnitroblok? Vzpomněli byste si co označuje výraz Moringa?

Klíčová slova: pojem, přesný význam, vysvětlení, co znamená, slovo, termín, formulace, přesný výraz, popis, význam, význam slova, kdo to je, Petr Chobot, co je to Petr Chobot?, etymologie, synonymum

Pojem Petr Chobot je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít frázi Petr Chobot ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Petr Chobot ve Wikislovníku

Najít pojem Petr Chobot ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Chobot ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Chobot například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Petr Chobot?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Petr Chobot? Kdo to byl Petr Chobot? Kdy se narodil Petr Chobot? Kde se narodil Petr Chobot? Petr Chobot je v kategorii různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Petr Chobot dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Chobot i v jiné kategorii než je různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.