Kdo je to?
Kdo je to Petr Chobot? Životopis Petr Chobot, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Petr Chobot?

Kdo je to Petr Chobot? Stručný životopis

Petr Chobot je kontroverzní léčitel, sám sebe označuje za terapeuta a biologa. Uvádí o sobě, že navštěvuje šamany v Amazonii a že bojuje za ochranu tamní přírody. Tvrdí se o sobě, že je odborníkem na tzv. indiánské meditace. Na internetu jsou však k nalezení i články, které před jeho praktikami důrazně varují a uvádějí událost z roku 2001, kdy Chobot podal na jedné z meditací 32 lidem nebezpečnou drogu a trestu se vyhnul kvůli tomu, že byl označen za duševně nemocného.Kdo je to Petr Chobot? Životopis Petr Chobot, lidé, osobnosti z různé

Základní údaje o osobě Petr Chobot

Národnost: česká
Datum narození: 3.7.1967
Místo narození: Tábor

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petr Chobot s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Klížka? Pamatujete si definici pojmu Fundamentalismus? Znáte termín Sádrokarton? Vzpomněli byste si co znamená slovo Frizzante?

Klíčová slova: vysvětlení, různé, pojem, význam slova, přesný výraz, odborný výraz, původ slova, Petr Chobot, formulace, informace, význam, heslo, popis, definice, kdo to je, synonymum

Pojem Petr Chobot je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Petr Chobot zkuste tyto odkazy

Najít výraz Petr Chobot na Google.cz

Hledat slovo Petr Chobot v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Petr Chobot na Youtube

Hledat heslo Petr Chobot ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Chobot například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Petr Chobot?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Petr Chobot? Kdo to byl Petr Chobot? Kdy se narodil Petr Chobot? Kde se narodil Petr Chobot? Petr Chobot patří do sekce různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Petr Chobot řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Chobot i v jiné kategorii než je různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.