Kdo je to?
Kdo je to Petr Chobot? Životopis Petr Chobot, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Petr Chobot?

Kdo je to Petr Chobot? Stručný životopis

Petr Chobot je kontroverzní léčitel, sám sebe označuje za terapeuta a biologa. Uvádí o sobě, že navštěvuje šamany v Amazonii a že bojuje za ochranu tamní přírody. Tvrdí se o sobě, že je odborníkem na tzv. indiánské meditace. Na internetu jsou však k nalezení i články, které před jeho praktikami důrazně varují a uvádějí událost z roku 2001, kdy Chobot podal na jedné z meditací 32 lidem nebezpečnou drogu a trestu se vyhnul kvůli tomu, že byl označen za duševně nemocného.Kdo je to Petr Chobot? Životopis Petr Chobot, lidé, osobnosti z různé

Hlavní informace o osobě Petr Chobot

Národnost: česká
Datum narození: 3.7.1967
Místo narození: Tábor

Popis osobnosti Petr Chobot můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Klížka? Znáte definici termínu Obecné ohrožení? Znáte termín Vnitroblok? Pamatujete si definici pojmu Cikorka?

Klíčová slova: co je to Petr Chobot?, kdo je Petr Chobot?, formulace, synonymum, význam, heslo, přesný výraz, přesný význam, wiki, význam pojmu, popis, popis, definice, různé, co znamená, vysvětlení

Pojem Petr Chobot je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Petr Chobot zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Petr Chobot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Petr Chobot ve Wikislovníku

Vyhledat termín Petr Chobot ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Chobot ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Chobot například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Petr Chobot? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Petr Chobot? Kdo to byl Petr Chobot? Kdy se narodil Petr Chobot? Kde se narodil Petr Chobot? Petr Chobot se nachází v kategorii různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Petr Chobot dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Chobot i v jiné kategorii než je různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.