Kdo je to?
Kdo je to Robert Šlachta? Životopis Robert Šlachta, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Robert Šlachta?

Kdo je to Robert Šlachta? Stručný životopis

Robert Šlachta je policista, který se v roce 2008 stal ředitelem Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu a od roku 2016 je náměstkem pátracího odboru Celní správy České republiky.
K jeho nejvýznamnějším akcím patří zatýkání na Úřadu vlády a zásahu v případu Jany Nagyové, po kterém padla vláda Petra Nečase. Po nejrůznějších obviněních a snahách o diskriminaci odešel do civilu a nastoupil u Celní správy ČR.Kdo je to Robert Šlachta? Životopis Robert Šlachta, lidé, osobnosti z různé

Základní informace o osobě Robert Šlachta

Národnost: česká
Datum narození: 22. červenec 1971
Místo narození: Boskovice

Líbí se stručný životopis s osobou Robert Šlachta? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Korán? Vzpomněli byste si na význam slova Etologie? Pamatujete si definici pojmu Bedekr? Znáte definici termínu Demokracie?

Klíčová slova: význam, popis, slovo, různé, co je to Robert Šlachta?, odborný výraz, co znamená, pojem, heslo, přesný význam, synonymum, vysvětlení, přesný výraz, původ slova, etymologie, formulace

Pojem Robert Šlachta je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Robert Šlachta zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Robert Šlachta ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Robert Šlachta ve Wikislovníku

Najít termín Robert Šlachta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Robert Šlachta ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Šlachta například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Robert Šlachta?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Robert Šlachta? Kdo to byl Robert Šlachta? Kdy se narodil Robert Šlachta? Kde se narodil Robert Šlachta? Robert Šlachta je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Robert Šlachta například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Šlachta i v jiné kategorii než je různé.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.