Kdo je to?
Kdo je to, byl Senior? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Senior? Lidé, různé

Kdo je to Senior?

Jaký je význam slova Senior? Co to znamená?

Senior je synonymem ke slovu důchodce a označuje staršího člověka.Kdo je to, byl Senior? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Senior? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Senior sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Karma? Znáte definici termínu Atrium? Znáte definici termínu Deviza? Pamatujete si definici pojmu Šoufek?

Klíčová slova: vysvětlení, Senior, význam slova, odborný výraz, kdo je Senior?, informace, co je to Senior?, původ slova, definice, wiki, význam pojmu, význam, přesný význam, popis, heslo, slovo

Pojem Senior je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Senior ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Senior ve Wikipedii

Zkusit najít Senior v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Senior ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Senior například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Senior, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Senior? Kdo to byl Senior? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Senior? Definice pojmu Senior se nachází v sekci různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.