Kdo je to?
Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Kdo je to Absolvent?

Jaký je význam slova Absolvent? Co to znamená?

Slovem absolvent označujeme člověka, který úspěšně zakončil - tj. absolvoval určitý studijní program na vysoké škole nebo střední školu. Absolventi jsou ohroženou skupinou na trhu práce, neboť zpravidla nemají praxi, která je velmi často požadována.
Absolvent je také jméno románu a především amerického filmu z roku 1967, který byl na jeho motivy natočen. Hlavní roli hrál Dustin Hoffman.Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Tento text (Absolvent) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Atom? Znáte definici termínu Decentralizace? Víte, co je to Hardware? Pamatujete si definici pojmu Alpaka?

Klíčová slova: význam pojmu, informace, co znamená, kdo je Absolvent?, etymologie, lexikon, popis, termín, heslo, kdo to je, definice, vysvětlení, Školství, původ slova, přesný výraz, význam slova

Pojem Absolvent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Absolvent

Hledat frázi Absolvent na Google.cz

Vyhledat pojem Absolvent ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Absolvent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Absolvent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolvent například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Absolvent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Absolvent? Kdo to byl Absolvent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Absolvent? Definice pojmu Absolvent je v sekci Školství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.