Kdo je to?
Kdo je to Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Absolvent? Lidé, Školství

Kdo je to Absolvent?

Jaký je význam slova Absolvent? Co to znamená?

Slovem absolvent označujeme člověka, který úspěšně zakončil - tj. absolvoval určitý studijní program na vysoké škole nebo střední školu. Absolventi jsou ohroženou skupinou na trhu práce, neboť zpravidla nemají praxi, která je velmi často požadována.
Absolvent je také jméno románu a především amerického filmu z roku 1967, který byl na jeho motivy natočen. Hlavní roli hrál Dustin Hoffman.Kdo je to Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Absolvent? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Absolvent s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Atom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Burleska? Víte, co je to Hardware? Znáte termín Bazilika?

Klíčová slova: pojem, definice, Školství, formulace, význam pojmu, vysvětlení, etymologie, wiki, odborný výraz, synonymum, přesný výraz, význam slova, popis, Školství, co znamená, informace

Pojem Absolvent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Absolvent

Hledat slovo Absolvent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Absolvent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Absolvent ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Absolvent ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Absolvent ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolvent například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Absolvent

Právě jste zjistili Kdo je to Absolvent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Absolvent? Definice pojmu Absolvent patří do kategorie Školství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Absolvent i v jiné sekci než v Školství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.