Kdo je to?
Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Kdo je to Absolvent?

Jaký je význam slova Absolvent? Co to znamená?

Slovem absolvent označujeme člověka, který úspěšně zakončil - tj. absolvoval určitý studijní program na vysoké škole nebo střední školu. Absolventi jsou ohroženou skupinou na trhu práce, neboť zpravidla nemají praxi, která je velmi často požadována.
Absolvent je také jméno románu a především amerického filmu z roku 1967, který byl na jeho motivy natočen. Hlavní roli hrál Dustin Hoffman.Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Absolvent? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Atom? Víte, co je to Rostlina? Víte, co je to Halloween? Pamatujete si definici pojmu SEPA platba?

Klíčová slova: popis, slovo, kdo je Absolvent?, pojem, přesný význam, význam slova, wiki, heslo, Školství, kdo to je, význam, význam pojmu, synonymum, původ slova, definice

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Absolvent, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Absolvent? Kdo to byl Absolvent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Absolvent? Definice pojmu Absolvent je v kategorii Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v Školství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.