Kdo je to?
Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Kdo je to Absolvent?

Jaký je význam slova Absolvent? Co to znamená?

Slovem absolvent označujeme člověka, který úspěšně zakončil - tj. absolvoval určitý studijní program na vysoké škole nebo střední školu. Absolventi jsou ohroženou skupinou na trhu práce, neboť zpravidla nemají praxi, která je velmi často požadována.
Absolvent je také jméno románu a především amerického filmu z roku 1967, který byl na jeho motivy natočen. Hlavní roli hrál Dustin Hoffman.Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Absolvent? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Atom? Znáte pojem Apostila? Víte, co je to Hláska? Vzpomenete si na definici slova Mléčná dráha?

Klíčová slova: termín, význam slova, synonymum, kdo to je, co je to Absolvent?, přesný výraz, význam, popis, Absolvent, etymologie, původ slova, definice, přesný význam, slovo, heslo, pojem

Pojem Absolvent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Absolvent lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Absolvent na Youtube

Hledat výraz Absolvent ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Absolvent ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Absolvent ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolvent například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Absolvent, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Absolvent? Kdo to byl Absolvent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Absolvent? Definice pojmu Absolvent je v kategorii Školství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Absolvent i v jiných kategoriích (než Školství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.