Kdo je to?
Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Kdo je to Absolvent?

Jaký je význam slova Absolvent? Co to znamená?

Slovem absolvent označujeme člověka, který úspěšně zakončil - tj. absolvoval určitý studijní program na vysoké škole nebo střední školu. Absolventi jsou ohroženou skupinou na trhu práce, neboť zpravidla nemají praxi, která je velmi často požadována.
Absolvent je také jméno románu a především amerického filmu z roku 1967, který byl na jeho motivy natočen. Hlavní roli hrál Dustin Hoffman.Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Definici slova Absolvent můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Atom? Vzpomněli byste si na význam slova Zámková dlažba? Víte, co je to Hoax? Znáte definici termínu Jeřáb oskeruše?

Klíčová slova: kdo je Absolvent?, význam slova, význam pojmu, definice, Školství, přesný výraz, odborný výraz, kdo to je, vysvětlení, termín, přesný význam, co znamená, původ slova, Absolvent, synonymum, etymologie

Pojem Absolvent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Absolvent v následujících vyhledávačích

Zkusit najít frázi Absolvent ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Absolvent ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Absolvent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Absolvent ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolvent například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Absolvent, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Absolvent? Kdo to byl Absolvent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Absolvent? Definice pojmu Absolvent se nachází v sekci Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Absolvent v jiné sekci než Školství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.