Kdo je to?
Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Kdo je to Absolvent?

Jaký je význam slova Absolvent? Co to znamená?

Slovem absolvent označujeme člověka, který úspěšně zakončil - tj. absolvoval určitý studijní program na vysoké škole nebo střední školu. Absolventi jsou ohroženou skupinou na trhu práce, neboť zpravidla nemají praxi, která je velmi často požadována.
Absolvent je také jméno románu a především amerického filmu z roku 1967, který byl na jeho motivy natočen. Hlavní roli hrál Dustin Hoffman.Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Absolvent s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Atom? Znáte definici termínu SJM? Víte, co je to Hláska? Pamatujete si definici pojmu Graviola?

Klíčová slova: etymologie, původ slova, vysvětlení, lexikon, přesný význam, kdo je Absolvent?, termín, co znamená, co je to Absolvent?, popis, kdo to je, heslo, význam, význam slova, přesný výraz, synonymum

Pojem Absolvent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Absolvent ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Absolvent ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Absolvent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Absolvent ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolvent například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Absolvent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Absolvent? Kdo to byl Absolvent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Absolvent? Definice pojmu Absolvent se nachází v kategorii Školství. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Absolvent i v jiné sekci než v Školství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.