Kdo je to?
Kdo je to Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Absolvent? Lidé, Školství

Kdo je to Absolvent?

Jaký je význam slova Absolvent? Co to znamená?

Slovem absolvent označujeme člověka, který úspěšně zakončil - tj. absolvoval určitý studijní program na vysoké škole nebo střední školu. Absolventi jsou ohroženou skupinou na trhu práce, neboť zpravidla nemají praxi, která je velmi často požadována.
Absolvent je také jméno románu a především amerického filmu z roku 1967, který byl na jeho motivy natočen. Hlavní roli hrál Dustin Hoffman.Kdo je to Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Absolvent? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Absolvent? s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Atom? Znáte pojem Americký fotbal? Víte, co je to Hardware? Vzpomenete si na definici slova Maturita?

Klíčová slova: synonymum, termín, wikipedie, formulace, Školství, Absolvent, wiki, význam, informace, Absolvent, Školství, původ slova, přesný výraz, význam pojmu, co znamená, odborný výraz

Pojem Absolvent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít pojem Absolvent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Absolvent ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Absolvent ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Absolvent ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolvent například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Absolvent, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Absolvent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Absolvent? Definice pojmu Absolvent patří do kategorie Školství

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Absolvent i v jiné části webu než je kategorie Školství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.