Kdo je to?
Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Kdo je to Absolvent?

Jaký je význam slova Absolvent? Co to znamená?

Slovem absolvent označujeme člověka, který úspěšně zakončil - tj. absolvoval určitý studijní program na vysoké škole nebo střední školu. Absolventi jsou ohroženou skupinou na trhu práce, neboť zpravidla nemají praxi, která je velmi často požadována.
Absolvent je také jméno románu a především amerického filmu z roku 1967, který byl na jeho motivy natočen. Hlavní roli hrál Dustin Hoffman.Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Absolvent s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Atom? Rozumíte pojmu Ganache? Víte, co je to Hardware? Znáte pojem Judikát?

Klíčová slova: přesný význam, původ slova, přesný výraz, vysvětlení, význam pojmu, odborný výraz, Školství, pojem, wiki, slovo, termín, popis, synonymum, lexikon, informace, formulace

Pojem Absolvent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Absolvent v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Absolvent ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Absolvent na Youtube

Vyhledat termín Absolvent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Absolvent ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolvent například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Absolvent

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Absolvent? Kdo to byl Absolvent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Absolvent? Definice pojmu Absolvent patří do sekce Školství. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Absolvent i v jiné sekci než v Školství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.