Kdo je to?
Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Kdo je to Absolvent?

Jaký je význam slova Absolvent? Co to znamená?

Slovem absolvent označujeme člověka, který úspěšně zakončil - tj. absolvoval určitý studijní program na vysoké škole nebo střední školu. Absolventi jsou ohroženou skupinou na trhu práce, neboť zpravidla nemají praxi, která je velmi často požadována.
Absolvent je také jméno románu a především amerického filmu z roku 1967, který byl na jeho motivy natočen. Hlavní roli hrál Dustin Hoffman.Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Absolvent sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Atom? Znáte termín AdBlock? Víte, co je to Hláska? Víte, co je to Export?

Klíčová slova: slovo, synonymum, heslo, termín, Školství, odborný výraz, definice, co je to Absolvent?, popis, informace, význam, kdo je Absolvent?, popis, etymologie, wiki, lexikon

Pojem Absolvent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Absolvent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Absolvent ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Absolvent na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Absolvent ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolvent například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Absolvent

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Absolvent? Kdo to byl Absolvent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Absolvent? Definice pojmu Absolvent patří do sekce Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Absolvent i jinde než v sekci než v Školství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.