Kdo je to?
Kdo je to David Krejčí? Životopis David Krejčí, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to David Krejčí?

Kdo je to David Krejčí? Stručný životopis

David Krejčí je hokejista profesionál. V současnosti hraje v NHL za bostonské Bruins. Pochází z hokejové rodiny, bruslit začínal již ve věku 4 let. Jeho hokejovým vzorem byl Jaromír Jágr.
Hrál nejdříve ve Šternberku, potom v Olomouci a Třinci a následně v Kladně. Zde David Krejčí sehrál několik zápasů v reprezentaci a následně odešel do zámoří.Kdo je to David Krejčí? Životopis David Krejčí, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě David Krejčí

Národnost: česká
Datum narození: 28. 4. 1986
Místo narození: Šternberk

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou David Krejčí sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Arytmie? Znáte pojem Samospráva? Víte, co je to Fatalismus? Vzpomenete si na definici slova Územní rozhodnutí?

Klíčová slova: původ slova, David Krejčí, význam, popis, co znamená, popis, definice, etymologie, kdo je David Krejčí?, lexikon, přesný význam, význam slova, termín, pojem, formulace, význam pojmu

Pojem David Krejčí je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu David Krejčí zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo David Krejčí ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi David Krejčí ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Krejčí ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem David Krejčí na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo David Krejčí například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to David Krejčí?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to David Krejčí? Kdo to byl David Krejčí? Kdy se narodil David Krejčí? Kde se narodil David Krejčí? David Krejčí patří do sekce sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka David Krejčí například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Krejčí i v jiné kategorii než je sport.