Kdo je to?
Kdo je to David Krejčí? Životopis David Krejčí, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to David Krejčí?

Kdo je to David Krejčí? Stručný životopis

David Krejčí je hokejista profesionál. V současnosti hraje v NHL za bostonské Bruins. Pochází z hokejové rodiny, bruslit začínal již ve věku 4 let. Jeho hokejovým vzorem byl Jaromír Jágr.
Hrál nejdříve ve Šternberku, potom v Olomouci a Třinci a následně v Kladně. Zde David Krejčí sehrál několik zápasů v reprezentaci a následně odešel do zámoří.Kdo je to David Krejčí? Životopis David Krejčí, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě David Krejčí

Národnost: česká
Datum narození: 28. 4. 1986
Místo narození: Šternberk

Líbí se stručný životopis s osobou David Krejčí? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Učební plán? Vzpomněli byste si na význam slova DPF? Víte, co je to Koroze? Znáte definici termínu Keloidní jizva?

Klíčová slova: kdo je David Krejčí?, lexikon, odborný výraz, heslo, slovo, wiki, popis, co je to David Krejčí?, sport, formulace, kdo to je, vysvětlení, původ slova, David Krejčí, synonymum, význam slova

Pojem David Krejčí je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu David Krejčí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Krejčí ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo David Krejčí ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo David Krejčí ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín David Krejčí ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo David Krejčí například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Krejčí

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to David Krejčí? Kdo to byl David Krejčí? Kdy se narodil David Krejčí? Kde se narodil David Krejčí? David Krejčí je v kategorii sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka David Krejčí řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Krejčí i v jiné kategorii než je sport.