Kdo je to?
Kdo je to David Krejčí? Životopis David Krejčí, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to David Krejčí?

Kdo je to David Krejčí? Stručný životopis

David Krejčí je hokejista profesionál. V současnosti hraje v NHL za bostonské Bruins. Pochází z hokejové rodiny, bruslit začínal již ve věku 4 let. Jeho hokejovým vzorem byl Jaromír Jágr.
Hrál nejdříve ve Šternberku, potom v Olomouci a Třinci a následně v Kladně. Zde David Krejčí sehrál několik zápasů v reprezentaci a následně odešel do zámoří.Kdo je to David Krejčí? Životopis David Krejčí, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě David Krejčí

Národnost: česká
Datum narození: 28. 4. 1986
Místo narození: Šternberk

Zaujala vás biografie osobnosti David Krejčí? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Učební plán? Vzpomněli byste si co znamená slovo Habilitace? Víte, co je to Koroze? Víte co je Amoniak?

Klíčová slova: význam, definice, přesný význam, význam pojmu, kdo je David Krejčí?, přesný výraz, termín, etymologie, wiki, informace, synonymum, popis, pojem, lexikon, původ slova, sport

Pojem David Krejčí je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat pojem David Krejčí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo David Krejčí ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo David Krejčí ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo David Krejčí ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo David Krejčí například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je David Krejčí? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to David Krejčí? Kdo to byl David Krejčí? Kdy se narodil David Krejčí? Kde se narodil David Krejčí? David Krejčí se nachází v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka David Krejčí dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Krejčí i v jiné kategorii než je sport.