Kdo je to?
Kdo je David Krejčí? Životopis David Krejčí, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je David Krejčí?

Kdo je David Krejčí? Životopis, informace, biografie, sport

David Krejčí je hokejista profesionál. V současnosti hraje v NHL za bostonské Bruins. Pochází z hokejové rodiny, bruslit začínal již ve věku 4 let. Jeho hokejovým vzorem byl Jaromír Jágr.
Hrál nejdříve ve Šternberku, potom v Olomouci a Třinci a následně v Kladně. Zde David Krejčí sehrál několik zápasů v reprezentaci a následně odešel do zámoří.Kdo je David Krejčí? Životopis David Krejčí, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě David Krejčí

Národnost: česká
Datum narození: 28. 4. 1986
Místo narození: Šternberk

Popis osobnosti David Krejčí můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Arytmie? Vzpomenete si na definici slova Fanka? Víte, co je to Hrdost? Vzpomněli byste si na význam slova Krendle?

Klíčová slova: kdy se narodil David Krejčí?, kde se narodil David Krejčí?, informace, národnost, životopis, osobnosti, místo narození, wikipedie, kdo je David Krejčí?, David Krejčí, datum narození, osobnost, wiki, zajímavosti, popis, sport

Pojem David Krejčí je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo David Krejčí na Google obrázcích

Zkusit najít frázi David Krejčí ve Wikipedii

Vyhledat výraz David Krejčí ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Krejčí ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo David Krejčí ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo David Krejčí například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Krejčí

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to David Krejčí? Kdy se narodil David Krejčí? Kde se narodil David Krejčí? David Krejčí je v sekci Sport

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka David Krejčí řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Krejčí i v jiné kategorii než je sport.