Kdo je to?
Kdo je to David Krejčí? Životopis David Krejčí, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to David Krejčí?

Kdo je to David Krejčí? Stručný životopis

David Krejčí je hokejista profesionál. V současnosti hraje v NHL za bostonské Bruins. Pochází z hokejové rodiny, bruslit začínal již ve věku 4 let. Jeho hokejovým vzorem byl Jaromír Jágr.
Hrál nejdříve ve Šternberku, potom v Olomouci a Třinci a následně v Kladně. Zde David Krejčí sehrál několik zápasů v reprezentaci a následně odešel do zámoří.Kdo je to David Krejčí? Životopis David Krejčí, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě David Krejčí

Národnost: česká
Datum narození: 28. 4. 1986
Místo narození: Šternberk

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text David Krejčí s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Psychohygiena? Víte co je Funkční prádlo? Víte, co je to Genius loci? Vzpomněli byste si co označuje výraz Norma?

Klíčová slova: přesný význam, popis, co je to David Krejčí?, slovo, co znamená, synonymum, popis, význam slova, wiki, původ slova, termín, přesný výraz, sport, definice, heslo, lexikon

Pojem David Krejčí je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu David Krejčí doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz David Krejčí ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem David Krejčí ve Wikipedii

Hledat slovo David Krejčí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín David Krejčí na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo David Krejčí například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Krejčí

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to David Krejčí? Kdo to byl David Krejčí? Kdy se narodil David Krejčí? Kde se narodil David Krejčí? David Krejčí se nachází v sekci sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka David Krejčí např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Krejčí i v jiné kategorii než je sport.