Kdo je to?
Kdo je Tereza Martincová? Životopis Tereza Martincová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kdo je Tereza Martincová?

Kdo je Tereza Martincová? Životopis, informace, biografie, sport

Tereza Martincová je profesionální tenistka. Není vítězkou žádného turnaje okruhu WTA Tour, čtyři tituly ve dvouhře získala v okruhu ITF. Ve dvouhře byla v žebříčku WTA v roce 2017 na 114. místě a ve čtyřhře v roce 2015 na 343. místě. Její trenérkou je externistka Iveta Melzerová.
Tereza Martincová hrála i v Německu, v Bundeslize v roce 2014 působila v klubu TC Amberg am Schanzl. Jejím domácím oddílem je ČLTK Praha.Kdo je Tereza Martincová? Životopis Tereza Martincová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Základní údaje o osobě Tereza Martincová

Národnost: česká
Datum narození: 24. října 1994

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tereza Martincová s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dekadence? Znáte definici termínu Rezistor? Víte, co je to Think tank? Pamatujete si definici pojmu Akontace?

Klíčová slova: život, kdy se narodila Tereza Martincová?, popis, Tereza Martincová, osobnosti, sport, kdo je Tereza Martincová?, vysvětlení, zajímavosti, lexikon, národnost, wikipedie, datum narození, životopis, wiki, Tereza Martincová

Pojem Tereza Martincová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Tereza Martincová v následujících zdrojích

Najít heslo Tereza Martincová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Tereza Martincová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tereza Martincová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Tereza Martincová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Martincová například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Tereza Martincová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Tereza Martincová? Kdy se narodila Tereza Martincová? Tereza Martincová patří do kategorie Sport

Sepsáno redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Tereza Martincová dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Martincová i v jiné kategorii než je sport.