Kdo je to?
Kdo je Tereza Martincová? Životopis Tereza Martincová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kdo je Tereza Martincová?

Kdo je Tereza Martincová? Životopis, informace, biografie, sport

Tereza Martincová je profesionální tenistka. Není vítězkou žádného turnaje okruhu WTA Tour, čtyři tituly ve dvouhře získala v okruhu ITF. Ve dvouhře byla v žebříčku WTA v roce 2017 na 114. místě a ve čtyřhře v roce 2015 na 343. místě. Její trenérkou je externistka Iveta Melzerová.
Tereza Martincová hrála i v Německu, v Bundeslize v roce 2014 působila v klubu TC Amberg am Schanzl. Jejím domácím oddílem je ČLTK Praha.Kdo je Tereza Martincová? Životopis Tereza Martincová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Tereza Martincová

Národnost: česká
Datum narození: 24. října 1994

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tereza Martincová sdílet s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dekadence? Znáte pojem Fata morgana? Víte, co je to Nemoc? Vzpomenete si na definici slova Windows defender?

Klíčová slova: wikipedie, wiki, vysvětlení, život, popis, datum narození, Tereza Martincová, lexikon, osobnost, zajímavosti, biografie, národnost, sport, kdo je Tereza Martincová?, kdy se narodila Tereza Martincová?, životopis

Pojem Tereza Martincová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít pojem Tereza Martincová na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Tereza Martincová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Tereza Martincová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Tereza Martincová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Tereza Martincová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Martincová například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tereza Martincová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Tereza Martincová? Kdy se narodila Tereza Martincová? Tereza Martincová je v sekci Sport

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Tereza Martincová řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Martincová i v jiné kategorii než je sport.