Kdo je to?
Kdo je Tereza Martincová? Životopis Tereza Martincová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Tereza Martincová

Kdo je Tereza Martincová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Tereza Martincová je profesionální tenistka. Není vítězkou žádného turnaje okruhu WTA Tour, čtyři tituly ve dvouhře získala v okruhu ITF. Ve dvouhře byla v žebříčku WTA v roce 2017 na 114. místě a ve čtyřhře v roce 2015 na 343. místě. Její trenérkou je externistka Iveta Melzerová.
Tereza Martincová hrála i v Německu, v Bundeslize v roce 2014 působila v klubu TC Amberg am Schanzl. Jejím domácím oddílem je ČLTK Praha.Kdo je Tereza Martincová? Životopis Tereza Martincová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Tereza Martincová

Národnost: česká
Datum narození: 24. října 1994

Popis osobnosti Tereza Martincová můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hornina? Pamatujete si definici pojmu Půvab? Víte, co je to Hornina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Canting?

Klíčová slova: biografie, sport, život, kdo je Tereza Martincová?, Tereza Martincová, kdy se narodila Tereza Martincová?, vysvětlení, Tereza Martincová, sport, informace, lexikon, národnost, popis, zajímavosti, wikipedie, životopis

Pojem Tereza Martincová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít termín Tereza Martincová ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tereza Martincová ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Tereza Martincová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Tereza Martincová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Tereza Martincová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Martincová například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tereza Martincová

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Tereza Martincová? Kdy se narodila Tereza Martincová? Tereza Martincová je v sekci Sport

Kategorie sport, lyžař, tereza Martincová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Tereza Martincová dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Martincová i v jiné kategorii než je sport.