Kdo je to?
Kdo je to Tereza Martincová? Životopis Tereza Martincová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Tereza Martincová?

Kdo je to Tereza Martincová? Stručný životopis

Tereza Martincová je profesionální tenistka. Není vítězkou žádného turnaje okruhu WTA Tour, čtyři tituly ve dvouhře získala v okruhu ITF. Ve dvouhře byla v žebříčku WTA v roce 2017 na 114. místě a ve čtyřhře v roce 2015 na 343. místě. Její trenérkou je externistka Iveta Melzerová.
Tereza Martincová hrála i v Německu, v Bundeslize v roce 2014 působila v klubu TC Amberg am Schanzl. Jejím domácím oddílem je ČLTK Praha.Kdo je to Tereza Martincová? Životopis Tereza Martincová, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Tereza Martincová

Národnost: česká
Datum narození: 24. října 1994

Sdílejte tuto stránku s osobností Tereza Martincová s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo EBD? Pamatujete si definici pojmu Mandelbrotova množina? Víte, co je to Fraktál? Vzpomněli byste si co znamená slovo Demokracie?

Klíčová slova: pojem, informace, lexikon, Tereza Martincová, význam slova, formulace, odborný výraz, kdo je Tereza Martincová?, vysvětlení, co je to Tereza Martincová?, význam pojmu, termín, definice, původ slova, sport, kdo to je

Pojem Tereza Martincová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Tereza Martincová

Hledat pojem Tereza Martincová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Tereza Martincová na Google.cz

Hledat slovo Tereza Martincová ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Tereza Martincová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Martincová například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Tereza Martincová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tereza Martincová? Kdo to byl Tereza Martincová? Kdy se narodil Tereza Martincová? Tereza Martincová je v kategorii sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tereza Martincová například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Martincová i v jiné kategorii než je sport.