Kdo je to?
Kdo je to Tereza Martincová? Životopis Tereza Martincová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Tereza Martincová?

Kdo je to Tereza Martincová? Stručný životopis

Tereza Martincová je profesionální tenistka. Není vítězkou žádného turnaje okruhu WTA Tour, čtyři tituly ve dvouhře získala v okruhu ITF. Ve dvouhře byla v žebříčku WTA v roce 2017 na 114. místě a ve čtyřhře v roce 2015 na 343. místě. Její trenérkou je externistka Iveta Melzerová.
Tereza Martincová hrála i v Německu, v Bundeslize v roce 2014 působila v klubu TC Amberg am Schanzl. Jejím domácím oddílem je ČLTK Praha.Kdo je to Tereza Martincová? Životopis Tereza Martincová, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Tereza Martincová

Národnost: česká
Datum narození: 24. října 1994

Líbí se stručný životopis s osobou Tereza Martincová? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Živá čokoláda? Pamatujete si definici pojmu Zdymadlo? Víte, co je to Stalking? Vzpomněli byste si co znamená slovo Terorismus?

Klíčová slova: sport, přesný výraz, vysvětlení, lexikon, co znamená, popis, pojem, původ slova, wiki, přesný význam, kdo to je, definice, etymologie, termín, význam pojmu, co je to Tereza Martincová?

Pojem Tereza Martincová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Tereza Martincová

Vyhledat pojem Tereza Martincová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Tereza Martincová ve Wikislovníku

Hledat frázi Tereza Martincová ve Wikipedii

Vyhledat termín Tereza Martincová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Martincová například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Tereza Martincová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tereza Martincová? Kdo to byl Tereza Martincová? Kdy se narodil Tereza Martincová? Tereza Martincová je v sekci sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Tereza Martincová třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Martincová i v jiné kategorii než je sport.