Kdo je to?
Kdo je to Vondroušová Markéta? Životopis Vondroušová Markéta, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Vondroušová Markéta?

Kdo je to Vondroušová Markéta? Stručný životopis

Markéta Vondroušová je špičková tenistka, která byla do roku 2015 juniorskou světovou jedničkou. Je hráčkou tenisového oddílu I. ČLTK Praha. Byla světovou jedničkou juniorského kombinovaného žebříčku ITF.
V roce 2018 se Markéta Vondroušová ve dvouhře umístila na 50. místě tenisového žebříčku a ve čtyřhře na 147. místě. Jejím trenérem je bývalý tenisový profesionál Jiří Hřebec.Kdo je to Vondroušová Markéta? Životopis Vondroušová Markéta, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Vondroušová Markéta

Národnost: česká
Datum narození: 28. června 1999
Místo narození: Sokolov

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Vondroušová Markéta? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Diktafon? Znáte termín Funkční prádlo? Rozumíte pojmu Smrtelný hřích? Víte, co je to Promoření?

Klíčová slova: termín, význam slova, slovo, význam pojmu, heslo, synonymum, wiki, odborný výraz, popis, etymologie, přesný význam, co znamená, původ slova, lexikon, definice, co je to Vondroušová Markéta?

Pojem Vondroušová Markéta je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Vondroušová Markéta zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Vondroušová Markéta ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Vondroušová Markéta ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Vondroušová Markéta ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Vondroušová Markéta ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vondroušová Markéta například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vondroušová Markéta

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vondroušová Markéta? Kdo to byl Vondroušová Markéta? Kdy se narodil Vondroušová Markéta? Kde se narodil Vondroušová Markéta? Vondroušová Markéta je v kategorii sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Vondroušová Markéta řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vondroušová Markéta i v jiné kategorii než je sport.