Kdo je to?
Kdo je to Vondroušová Markéta? Životopis Vondroušová Markéta, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Vondroušová Markéta?

Kdo je to Vondroušová Markéta? Stručný životopis

Markéta Vondroušová je špičková tenistka, která byla do roku 2015 juniorskou světovou jedničkou. Je hráčkou tenisového oddílu I. ČLTK Praha. Byla světovou jedničkou juniorského kombinovaného žebříčku ITF.
V roce 2018 se Markéta Vondroušová ve dvouhře umístila na 50. místě tenisového žebříčku a ve čtyřhře na 147. místě. Jejím trenérem je bývalý tenisový profesionál Jiří Hřebec.Kdo je to Vondroušová Markéta? Životopis Vondroušová Markéta, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Vondroušová Markéta

Národnost: česká
Datum narození: 28. června 1999
Místo narození: Sokolov

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vondroušová Markéta s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Synagoga? Znáte termín Zavináč? Rozumíte pojmu Epika? Víte, co je to Imatrikulace?

Klíčová slova: etymologie, slovo, pojem, termín, kdo je Vondroušová Markéta?, přesný význam, význam, sport, informace, definice, původ slova, co znamená, vysvětlení, odborný výraz, význam slova, popis

Pojem Vondroušová Markéta je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Vondroušová Markéta ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Vondroušová Markéta ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Vondroušová Markéta ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Vondroušová Markéta na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vondroušová Markéta například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Vondroušová Markéta?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vondroušová Markéta? Kdo to byl Vondroušová Markéta? Kdy se narodil Vondroušová Markéta? Kde se narodil Vondroušová Markéta? Vondroušová Markéta patří do sekce sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Vondroušová Markéta řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vondroušová Markéta i v jiné kategorii než je sport.