Kdo je to?
Kdo je to Vondroušová Markéta? Životopis Vondroušová Markéta, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Vondroušová Markéta?

Kdo je to Vondroušová Markéta? Stručný životopis

Markéta Vondroušová je špičková tenistka, která byla do roku 2015 juniorskou světovou jedničkou. Je hráčkou tenisového oddílu I. ČLTK Praha. Byla světovou jedničkou juniorského kombinovaného žebříčku ITF.
V roce 2018 se Markéta Vondroušová ve dvouhře umístila na 50. místě tenisového žebříčku a ve čtyřhře na 147. místě. Jejím trenérem je bývalý tenisový profesionál Jiří Hřebec.Kdo je to Vondroušová Markéta? Životopis Vondroušová Markéta, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Vondroušová Markéta

Národnost: česká
Datum narození: 28. června 1999
Místo narození: Sokolov

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Vondroušová Markéta? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Bourbon? Víte, co je to Dělitel? Rozumíte pojmu Meteorit? Rozumíte pojmu Pískový cukr?

Klíčová slova: synonymum, heslo, vysvětlení, wiki, etymologie, co znamená, kdo to je, lexikon, sport, informace, původ slova, odborný výraz, definice, termín, popis, popis

Pojem Vondroušová Markéta je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Vondroušová Markéta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Vondroušová Markéta ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Vondroušová Markéta na Google.cz

Vyhledat pojem Vondroušová Markéta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vondroušová Markéta například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Vondroušová Markéta?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vondroušová Markéta? Kdo to byl Vondroušová Markéta? Kdy se narodil Vondroušová Markéta? Kde se narodil Vondroušová Markéta? Vondroušová Markéta je v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Vondroušová Markéta řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vondroušová Markéta i v jiné kategorii než je sport.