Kdo je to?
Kdo je to Vondroušová Markéta? Životopis Vondroušová Markéta, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Vondroušová Markéta?

Kdo je to Vondroušová Markéta? Stručný životopis

Markéta Vondroušová je špičková tenistka, která byla do roku 2015 juniorskou světovou jedničkou. Je hráčkou tenisového oddílu I. ČLTK Praha. Byla světovou jedničkou juniorského kombinovaného žebříčku ITF.
V roce 2018 se Markéta Vondroušová ve dvouhře umístila na 50. místě tenisového žebříčku a ve čtyřhře na 147. místě. Jejím trenérem je bývalý tenisový profesionál Jiří Hřebec.Kdo je to Vondroušová Markéta? Životopis Vondroušová Markéta, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Vondroušová Markéta

Národnost: česká
Datum narození: 28. června 1999
Místo narození: Sokolov

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vondroušová Markéta s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Bourbon? Vzpomenete si na definici slova Závazek? Rozumíte pojmu Meteorit? Vzpomněli byste si na význam slova Antisemitismus?

Klíčová slova: lexikon, wiki, význam pojmu, co znamená, význam slova, kdo to je, význam, vysvětlení, popis, etymologie, synonymum, přesný výraz, informace, přesný význam, odborný výraz, sport

Pojem Vondroušová Markéta je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Vondroušová Markéta

Zkusit najít frázi Vondroušová Markéta ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Vondroušová Markéta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vondroušová Markéta ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Vondroušová Markéta na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vondroušová Markéta například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vondroušová Markéta

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vondroušová Markéta? Kdo to byl Vondroušová Markéta? Kdy se narodil Vondroušová Markéta? Kde se narodil Vondroušová Markéta? Vondroušová Markéta se nachází v sekci sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Vondroušová Markéta dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vondroušová Markéta i v jiné kategorii než je sport.