Kdo je to?
Kdo je Dominik Landsman? Životopis Dominik Landsman, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Dominik Landsman?

Kdo je Dominik Landsman? Životopis, informace, biografie, umělci

Dominik Landsman je český spisovatel, blogger, satirik píšící pro časopis Reflex (Divoký kačer) a autor bestselleru Deníček moderního fotra. Landsman se narodil v Brně. Po maturitě na střední škole začal studovat obor finance na Vysokém učení technickém v Brně (VUT). Po úspěšném studiu chvíli pracoval jako realitní makléř. Později se rozhodl dát výpověď a místo své ženy zůstal doma na rodičovské dovolené. O zážitcích z rodičovské začal psát na svém blogu. Tyto příspěvky měly obrovský úspěch, a tak se Landsman rozhodl vydat soubor těchto příspěvků pod titulem Deníček moderního fotra (2012). Tato kniha se stala bestsellerem v ČR a v roce 2021 se dočkala dokonce i filmového zpracování s Jiřím Mádlem a Terezou Rambou v hlavních rolích.
Po prvním dílu Deníčku moderního fotra vydal Landsman další knihy pod názvy Deníček moderního fotra 2 aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech (2014), Deníček moderního páru aneb Ženy jsou z Venuše a muži jsou debil (2016), Továrna na debilno (2017), Lapuťák a kapitán Adorabl (2017), Vzpoura pražské kavárny (2018), Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí (2018), Dovolená s moderním fotrem (2018), Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána (2019), Bez frází a bez jůtubu, Na chalupě s moderním fotrem, Někdo mě má rád (2020), Karanténa s moderním fotrem (2021).
Landsman obdržel roku 2015 cenu Magnesia Litera v kategorii Blog roku a v roce 2020 získal cenu Kniha roku v kategorii Pro děti s titulem Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána.Kdo je Dominik Landsman? Životopis Dominik Landsman, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní údaje o osobě Dominik Landsman

Národnost: česká
Datum narození: 14. 10. 1985
Místo narození: Brno, Československo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dominik Landsman se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Ohmův zákon? Vzpomněli byste si na význam slova Hortonův syndrom? Vzpomněli byste si co znamená slovo Diecéze? Znáte definici termínu Geek?

Klíčová slova: kdy se narodil Dominik Landsman?, umělci, lexikon, osobnost, životopis, vysvětlení, kde se narodil Dominik Landsman?, Dominik Landsman, umělci, informace, wiki, zajímavosti, kdo je Dominik Landsman?, Dominik Landsman, datum narození, osobnosti

Pojem Dominik Landsman je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Dominik Landsman

Najít výraz Dominik Landsman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Dominik Landsman ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Dominik Landsman ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Dominik Landsman ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Dominik Landsman na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominik Landsman například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dominik Landsman

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Dominik Landsman? Kdy se narodil Dominik Landsman? Kde se narodil Dominik Landsman? Dominik Landsman se nachází v sekci Umělci

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Dominik Landsman řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominik Landsman i v jiné kategorii než je umělci.