Kdo je to?
Kdo je Dominik Landsman? Životopis Dominik Landsman, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Dominik Landsman?

Kdo je Dominik Landsman? Životopis, informace, biografie, umělci

Dominik Landsman je český spisovatel, blogger, satirik píšící pro časopis Reflex (Divoký kačer) a autor bestselleru Deníček moderního fotra. Landsman se narodil v Brně. Po maturitě na střední škole začal studovat obor finance na Vysokém učení technickém v Brně (VUT). Po úspěšném studiu chvíli pracoval jako realitní makléř. Později se rozhodl dát výpověď a místo své ženy zůstal doma na rodičovské dovolené. O zážitcích z rodičovské začal psát na svém blogu. Tyto příspěvky měly obrovský úspěch, a tak se Landsman rozhodl vydat soubor těchto příspěvků pod titulem Deníček moderního fotra (2012). Tato kniha se stala bestsellerem v ČR a v roce 2021 se dočkala dokonce i filmového zpracování s Jiřím Mádlem a Terezou Rambou v hlavních rolích.
Po prvním dílu Deníčku moderního fotra vydal Landsman další knihy pod názvy Deníček moderního fotra 2 aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech (2014), Deníček moderního páru aneb Ženy jsou z Venuše a muži jsou debil (2016), Továrna na debilno (2017), Lapuťák a kapitán Adorabl (2017), Vzpoura pražské kavárny (2018), Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí (2018), Dovolená s moderním fotrem (2018), Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána (2019), Bez frází a bez jůtubu, Na chalupě s moderním fotrem, Někdo mě má rád (2020), Karanténa s moderním fotrem (2021).
Landsman obdržel roku 2015 cenu Magnesia Litera v kategorii Blog roku a v roce 2020 získal cenu Kniha roku v kategorii Pro děti s titulem Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána.Kdo je Dominik Landsman? Životopis Dominik Landsman, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní informace o osobě Dominik Landsman

Národnost: česká
Datum narození: 14. 10. 1985
Místo narození: Brno, Československo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Dominik Landsman sdílet s ostatními na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Desatero? Víte, co je to Nekrolog? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gmail? Rozumíte pojmu CNC stroj?

Klíčová slova: datum narození, národnost, Dominik Landsman, zajímavosti, popis, osobnost, lexikon, wikipedie, kde se narodil Dominik Landsman?, životopis, Dominik Landsman, narození, život, wiki, informace, umělci

Pojem Dominik Landsman je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dominik Landsman ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Dominik Landsman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Dominik Landsman na Google.cz

Hledat slovo Dominik Landsman na Google obrázcích

Hledat pojem Dominik Landsman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominik Landsman například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Dominik Landsman?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Dominik Landsman? Kdy se narodil Dominik Landsman? Kde se narodil Dominik Landsman? Dominik Landsman patří do sekce Umělci

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Dominik Landsman třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominik Landsman i v jiné kategorii než je umělci.