Kdo je to?
Kdo je to Eva Perkausová? Životopis Eva Perkausová, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Eva Perkausová?

Kdo je to Eva Perkausová? Stručný životopis

Eva Perkausová je česká modelka, moderátorka a herečka. Modelingu se věnuje od svých třinácti let, předtím byl jejím hlavním zájmem sport. Ve vysokoškolském studiu se zaměřila na produkci.
Před kamerou stála ve filmu Modelky s.r.o. a účinkovala také v televizním seriálu Znamení koně. Jako moderátorka působila nejdříve na TV Barrandov, později na Primě v týdeníku Topstar magazín.Kdo je to Eva Perkausová? Životopis Eva Perkausová, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Eva Perkausová

Národnost: česká
Datum narození: 25. 3. 1994
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Eva Perkausová můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Štítná žláza? Vzpomenete si na definici slova Tilápie? Znáte definici termínu Apriori? Vzpomněli byste si na význam slova Tvořivost?

Klíčová slova: informace, význam pojmu, Eva Perkausová, kdo je Eva Perkausová?, definice, heslo, popis, umělci, přesný význam, pojem, wiki, odborný výraz, popis, termín, vysvětlení, význam

Pojem Eva Perkausová je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít výraz Eva Perkausová ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Eva Perkausová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Eva Perkausová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Eva Perkausová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Perkausová například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Eva Perkausová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Eva Perkausová? Kdo to byl Eva Perkausová? Kdy se narodil Eva Perkausová? Kde se narodil Eva Perkausová? Eva Perkausová se nachází v kategorii umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Eva Perkausová dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Perkausová i v jiné kategorii než je umělci.