Kdo je to?
Kdo je Eva Perkausová? Životopis Eva Perkausová, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Kdo je Eva Perkausová?

Kdo je Eva Perkausová? Životopis, informace, biografie, umělci

Eva Perkausová je česká modelka, moderátorka a herečka. Modelingu se věnuje od svých třinácti let, předtím byl jejím hlavním zájmem sport. Ve vysokoškolském studiu se zaměřila na produkci.
Před kamerou stála ve filmu Modelky s.r.o. a účinkovala také v televizním seriálu Znamení koně. Jako moderátorka působila nejdříve na TV Barrandov, později na Primě v týdeníku Topstar magazín.Kdo je Eva Perkausová? Životopis Eva Perkausová, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Hlavní data o osobě Eva Perkausová

Národnost: česká
Datum narození: 25. 3. 1994
Místo narození: Praha

Tento text (Eva Perkausová) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Grant? Vzpomněli byste si co označuje výraz Komodita? Znáte definici termínu Rešerše? Znáte termín Uloženka?

Klíčová slova: kdo je Eva Perkausová?, místo narození, zajímavosti, kde se narodila Eva Perkausová?, wiki, osobnost, životopis, umělci, Eva Perkausová, datum narození, život, umělci, narození, lexikon, informace, osobnosti

Pojem Eva Perkausová je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Eva Perkausová hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít heslo Eva Perkausová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Eva Perkausová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Eva Perkausová na Youtube

Zkusit najít Eva Perkausová na Google obrázcích

Zkusit najít termín Eva Perkausová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Perkausová například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Eva Perkausová? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Eva Perkausová? Kdy se narodila Eva Perkausová? Kde se narodila Eva Perkausová? Eva Perkausová patří do kategorie Umělci

Sepsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Eva Perkausová třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Perkausová i v jiné kategorii než je umělci.