Kdo je to?
Kdo je to Iva Kubelková? Životopis Iva Kubelková, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Iva Kubelková?

Kdo je to Iva Kubelková? Stručný životopis

Iva Kubelková je modelka, moderátorka a herečka. Známou se stala také jako bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra a vítězka soutěže o nejkrásnější ňadra. Vystudovala střední a vyšší odbornou ekonomickou školu. Již v druhém roku střední školy se stala první vicemiss 1996. Po skončení studia se plně věnovala modelingu.
Iva Kubelková je také herečka, především divadelní – působí například v Čechově prozatímně osvobozeném divadle. Hraje také v televizním seriálu Velmi křehké vztahy a působí i jako moderátorka.Kdo je to Iva Kubelková? Životopis Iva Kubelková, lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Iva Kubelková

Národnost: česká
Datum narození: 7. května 1977
Místo narození: Písek

Zaujala vás biografie osobnosti Iva Kubelková? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Suspenze? Víte co je Bible? Rozumíte pojmu Doping? Vzpomněli byste si co označuje výraz Slinutá dlažba?

Klíčová slova: význam slova, přesný význam, umělci, význam pojmu, slovo, etymologie, odborný výraz, vysvětlení, co je to Iva Kubelková?, formulace, přesný výraz, význam, Iva Kubelková, lexikon, synonymum, heslo

Pojem Iva Kubelková je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít frázi Iva Kubelková ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Iva Kubelková na Youtube

Vyhledat termín Iva Kubelková ve Wikipedii

Hledat frázi Iva Kubelková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Iva Kubelková například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Iva Kubelková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Iva Kubelková? Kdo to byl Iva Kubelková? Kdy se narodil Iva Kubelková? Kde se narodil Iva Kubelková? Iva Kubelková se nachází v kategorii umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Iva Kubelková kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iva Kubelková i v jiné kategorii než je umělci.