Kdo je to?
Kdo je to Iva Kubelková? Životopis Iva Kubelková, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Iva Kubelková?

Kdo je to Iva Kubelková? Stručný životopis

Iva Kubelková je modelka, moderátorka a herečka. Známou se stala také jako bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra a vítězka soutěže o nejkrásnější ňadra. Vystudovala střední a vyšší odbornou ekonomickou školu. Již v druhém roku střední školy se stala první vicemiss 1996. Po skončení studia se plně věnovala modelingu.
Iva Kubelková je také herečka, především divadelní – působí například v Čechově prozatímně osvobozeném divadle. Hraje také v televizním seriálu Velmi křehké vztahy a působí i jako moderátorka.Kdo je to Iva Kubelková? Životopis Iva Kubelková, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Iva Kubelková

Národnost: česká
Datum narození: 7. května 1977
Místo narození: Písek

Líbí se stručný životopis s osobou Iva Kubelková? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Estrogen? Znáte termín Rozdvojená osobnost? Rozumíte pojmu Rustikální? Víte, co je to Lurex?

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, termín, informace, synonymum, vysvětlení, heslo, pojem, etymologie, lexikon, wiki, umělci, definice, přesný význam, odborný výraz, formulace

Pojem Iva Kubelková je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Iva Kubelková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Iva Kubelková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Iva Kubelková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Iva Kubelková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Iva Kubelková například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Iva Kubelková

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Iva Kubelková? Kdo to byl Iva Kubelková? Kdy se narodil Iva Kubelková? Kde se narodil Iva Kubelková? Iva Kubelková je v kategorii umělci. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Iva Kubelková řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iva Kubelková i v jiné kategorii než je umělci.