Kdo je to?
Kdo je Iva Kubelková? Životopis Iva Kubelková, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Kdo je Iva Kubelková?

Kdo je Iva Kubelková? Životopis, informace, biografie, umělci

Iva Kubelková je modelka, moderátorka a herečka. Známou se stala také jako bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra a vítězka soutěže o nejkrásnější ňadra. Vystudovala střední a vyšší odbornou ekonomickou školu. Již v druhém roku střední školy se stala první vicemiss 1996. Po skončení studia se plně věnovala modelingu.
Iva Kubelková je také herečka, především divadelní – působí například v Čechově prozatímně osvobozeném divadle. Hraje také v televizním seriálu Velmi křehké vztahy a působí i jako moderátorka.Kdo je Iva Kubelková? Životopis Iva Kubelková, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Hlavní informace o osobě Iva Kubelková

Národnost: česká
Datum narození: 7. května 1977
Místo narození: Písek

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Iva Kubelková sdílet s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Estrogen? Pamatujete si definici pojmu Tornádo? Rozumíte pojmu Plugin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Didaktický test?

Klíčová slova: kde se narodila Iva Kubelková?, wiki, narození, Iva Kubelková, popis, umělci, informace, vysvětlení, místo narození, život, kdy se narodila Iva Kubelková?, zajímavosti, kdo je Iva Kubelková?, lexikon, wikipedie, národnost

Pojem Iva Kubelková je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Iva Kubelková zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít slovo Iva Kubelková na Google.cz

Zkusit najít výraz Iva Kubelková ve Wikipedii

Vyhledat pojem Iva Kubelková ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Iva Kubelková ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Iva Kubelková ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Iva Kubelková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Iva Kubelková

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Iva Kubelková? Kdy se narodila Iva Kubelková? Kde se narodila Iva Kubelková? Iva Kubelková je v kategorii Umělci

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Iva Kubelková řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iva Kubelková i v jiné kategorii než je umělci.