Kdo je to?
Kdo je to Iva Kubelková? Životopis Iva Kubelková, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Iva Kubelková?

Kdo je to Iva Kubelková? Stručný životopis

Iva Kubelková je modelka, moderátorka a herečka. Známou se stala také jako bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra a vítězka soutěže o nejkrásnější ňadra. Vystudovala střední a vyšší odbornou ekonomickou školu. Již v druhém roku střední školy se stala první vicemiss 1996. Po skončení studia se plně věnovala modelingu.
Iva Kubelková je také herečka, především divadelní – působí například v Čechově prozatímně osvobozeném divadle. Hraje také v televizním seriálu Velmi křehké vztahy a působí i jako moderátorka.Kdo je to Iva Kubelková? Životopis Iva Kubelková, lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Iva Kubelková

Národnost: česká
Datum narození: 7. května 1977
Místo narození: Písek

Zaujala vás biografie osobnosti Iva Kubelková? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Svědomí? Znáte termín ROM? Rozumíte pojmu Rotunda? Víte, co je to Lodyha?

Klíčová slova: popis, heslo, termín, Iva Kubelková, informace, význam slova, slovo, kdo je Iva Kubelková?, formulace, vysvětlení, co je to Iva Kubelková?, etymologie, wiki, definice, původ slova, význam pojmu

Pojem Iva Kubelková je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat frázi Iva Kubelková ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Iva Kubelková na Google.cz

Vyhledat slovo Iva Kubelková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Iva Kubelková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Iva Kubelková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Iva Kubelková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Iva Kubelková? Kdo to byl Iva Kubelková? Kdy se narodil Iva Kubelková? Kde se narodil Iva Kubelková? Iva Kubelková patří do sekce umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Iva Kubelková řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iva Kubelková i v jiné kategorii než je umělci.