Kdo je to?
Kdo je Jaroslav Rudiš? Životopis Jaroslav Rudiš, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Jaroslav Rudiš?

Kdo je Jaroslav Rudiš? Životopis, informace, biografie, umělci

Jaroslav Rudiš je spisovatel, autor divadelních her a komiksů. Je absolventem Pedagogické fakulty TU Liberec, studium završil v Praze a v Curychu. Získal také stipendium v Berlíně. Nejdříve pracoval jako učitel, pak byl DJ, manažer kapely, portýr, novinář a nyní spisovatel.
Jaroslav Rudiš píše i písňové texty a někdy se skupinami vystupuje. Proslavil se již svou první knihou Nebe po Berlínem, která získala cenu Jiřího Ortena. Známá je i jeho trilogie komiksů Alois Nebel, která byla zfilmována a oceněna Evropskou filmovou cenou.Kdo je Jaroslav Rudiš? Životopis Jaroslav Rudiš, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní informace o osobě Jaroslav Rudiš

Národnost: česká
Datum narození: 8. června 1972
Místo narození: Turnov

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jaroslav Rudiš? s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Imigrace? Pamatujete si definici pojmu Klinická studie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Samovar? Vzpomněli byste si co znamená slovo Campari?

Klíčová slova: wikipedie, popis, datum narození, národnost, narození, wiki, život, zajímavosti, umělci, kdy se narodil Jaroslav Rudiš?, lexikon, umělci, biografie, informace, osobnosti, osobnost

Pojem Jaroslav Rudiš je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Jaroslav Rudiš ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Jaroslav Rudiš na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaroslav Rudiš ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Jaroslav Rudiš ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Jaroslav Rudiš na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Rudiš například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Jaroslav Rudiš? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Jaroslav Rudiš? Kdy se narodil Jaroslav Rudiš? Kde se narodil Jaroslav Rudiš? Jaroslav Rudiš se nachází v sekci Umělci

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jaroslav Rudiš dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Rudiš i v jiné kategorii než je umělci.