Kdo je to?
Kdo je to Jaroslav Rudiš? Životopis Jaroslav Rudiš, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Jaroslav Rudiš?

Kdo je to Jaroslav Rudiš? Stručný životopis

Jaroslav Rudiš je spisovatel, autor divadelních her a komiksů. Je absolventem Pedagogické fakulty TU Liberec, studium završil v Praze a v Curychu. Získal také stipendium v Berlíně. Nejdříve pracoval jako učitel, pak byl DJ, manažer kapely, portýr, novinář a nyní spisovatel.
Jaroslav Rudiš píše i písňové texty a někdy se skupinami vystupuje. Proslavil se již svou první knihou Nebe po Berlínem, která získala cenu Jiřího Ortena. Známá je i jeho trilogie komiksů Alois Nebel, která byla zfilmována a oceněna Evropskou filmovou cenou.Kdo je to Jaroslav Rudiš? Životopis Jaroslav Rudiš, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Jaroslav Rudiš

Národnost: česká
Datum narození: 8. června 1972
Místo narození: Turnov

Líbí se stručný životopis s osobou Jaroslav Rudiš? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Akademický rok? Znáte pojem Pryskyřice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Osteopenie? Vzpomenete si na definici slova Yogi?

Klíčová slova: formulace, definice, původ slova, význam, co je to Jaroslav Rudiš?, co znamená, informace, heslo, synonymum, lexikon, přesný výraz, přesný význam, význam pojmu, etymologie, popis, Jaroslav Rudiš

Pojem Jaroslav Rudiš je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Jaroslav Rudiš zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Jaroslav Rudiš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Jaroslav Rudiš ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Jaroslav Rudiš ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Jaroslav Rudiš na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Rudiš například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Jaroslav Rudiš? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jaroslav Rudiš? Kdo to byl Jaroslav Rudiš? Kdy se narodil Jaroslav Rudiš? Kde se narodil Jaroslav Rudiš? Jaroslav Rudiš je v sekci umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jaroslav Rudiš třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Rudiš i v jiné kategorii než je umělci.