Kdo je to?
Kdo byl Jaroslav Seifert? Životopis Jaroslav Seifert, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Jaroslav Seifert?

Kdo to byl Jaroslav Seifert? Stručný životopis

Jaroslav Seifert byl známý český básník, prozaik a překladatel 20. století, představitel umělecké avantgardy, který byl po celý svůj život v nemilosti komunistického režimu. Jeho poezie se vyvíjela nezávisle na hlavním proudu, jako autor byl velice osobitý. V době mezi válkami vyjadřoval svůj odpor k fašizmu a později radost z osvobození.
Jaroslav Seifert je autorem velkého počtu sbírek, za své dílo získal v roce 1984 Nobelovu cenu.Kdo byl Jaroslav Seifert? Životopis Jaroslav Seifert, slavní lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Jaroslav Seifert

Národnost: česká
Datum narození: 23. 9. 1901
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 10. 1. 1986

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jaroslav Seifert sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Relikviář? Vzpomněli byste si co označuje výraz Směnka? Znáte definici termínu Diverzifikace? Znáte termín Dual core?

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, co je to Jaroslav Seifert?, význam pojmu, kdo je Jaroslav Seifert?, informace, etymologie, význam slova, popis, formulace, vysvětlení, kdo to je, wiki, synonymum, lexikon, původ slova

Pojem Jaroslav Seifert je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Jaroslav Seifert ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Jaroslav Seifert ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Jaroslav Seifert ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Jaroslav Seifert ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Seifert například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Jaroslav Seifert? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jaroslav Seifert? Kdo to byl Jaroslav Seifert? Kdy se narodil Jaroslav Seifert? Kde se narodil Jaroslav Seifert? Kdy zemřel Jaroslav Seifert? Jaroslav Seifert se nachází v kategorii umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jaroslav Seifert dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Seifert i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.