Kdo je to?
Kdo byl Karel Čapek? Životopis Karel Čapek, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Karel Čapek?

Kdo to byl Karel Čapek? Stručný životopis

Karel Čapek patří k známým českým spisovatelům, dramatikům, novinářům, literárním kritikům a překladatelům, ale vynikl i jako fotograf a filozof. Řadí se do literatury doby 1. světové války a meziválečné, první díla tvořil společně s bratrem Josefem. Materiál pro své cestopisy a fejetony čerpal také na mnoha zahraničních cestách.
Ve svých dílech často varoval před přílišným technickým pokrokem, absolutní mocí a válečným úsilím.Kdo byl Karel Čapek? Životopis Karel Čapek, slavní lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Karel Čapek

Národnost: česká
Datum narození: 9. 1. 1890
Místo narození: Malé Svatoňovice
Datum úmrtí: 25. 12. 1938

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Karel Čapek sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Datová schránka? Znáte definici termínu Nikasil? Pamatujete si definici pojmu Římský klub? Pamatujete si definici pojmu Espresso?

Klíčová slova: wiki, co znamená, co je to Karel Čapek?, synonymum, lexikon, Karel Čapek, popis, kdo to je, formulace, odborný výraz, kdo je Karel Čapek?, přesný význam, slovo, pojem, vysvětlení, význam

Pojem Karel Čapek je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Karel Čapek lze najít v následujících zdrojích

Najít výraz Karel Čapek ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Karel Čapek na Youtube

Vyhledat slovo Karel Čapek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Karel Čapek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Čapek například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Karel Čapek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Karel Čapek? Kdo to byl Karel Čapek? Kdy se narodil Karel Čapek? Kde se narodil Karel Čapek? Kdy zemřel Karel Čapek? Karel Čapek patří do sekce umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Karel Čapek kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Čapek i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?