Kdo je to?
Kdo byl Karel Čapek? Životopis Karel Čapek, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Karel Čapek?

Kdo to byl Karel Čapek? Stručný životopis

Karel Čapek patří k známým českým spisovatelům, dramatikům, novinářům, literárním kritikům a překladatelům, ale vynikl i jako fotograf a filozof. Řadí se do literatury doby 1. světové války a meziválečné, první díla tvořil společně s bratrem Josefem. Materiál pro své cestopisy a fejetony čerpal také na mnoha zahraničních cestách.
Ve svých dílech často varoval před přílišným technickým pokrokem, absolutní mocí a válečným úsilím.Kdo byl Karel Čapek? Životopis Karel Čapek, slavní lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Karel Čapek

Národnost: česká
Datum narození: 9. 1. 1890
Místo narození: Malé Svatoňovice
Datum úmrtí: 25. 12. 1938

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Karel Čapek s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Canisterapie? Víte co je Šlehaný med? Pamatujete si definici pojmu Halušky? Vzpomněli byste si co označuje výraz Protein?

Klíčová slova: kdo to je, přesný výraz, význam pojmu, umělci, definice, co je to Karel Čapek?, informace, lexikon, pojem, popis, termín, etymologie, Karel Čapek, význam slova, heslo, původ slova

Pojem Karel Čapek je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Karel Čapek v následujících vyhledávačích

Hledat pojem Karel Čapek na Google.cz

Najít pojem Karel Čapek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Karel Čapek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Karel Čapek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Čapek například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Karel Čapek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Karel Čapek? Kdo to byl Karel Čapek? Kdy se narodil Karel Čapek? Kde se narodil Karel Čapek? Kdy zemřel Karel Čapek? Karel Čapek se nachází v kategorii umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Karel Čapek dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Čapek i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?