Kdo je to?
Kdo byl Karel Hynek Mácha? Životopis Karel Hynek Mácha, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Karel Hynek Mácha?

Kdo to byl Karel Hynek Mácha? Stručný životopis

Karel Hynek Mácha, romantický básník a prozaik, patřil k nejvýznamnějším autorům romantizmu 19. století. Své mimořádné nadání uplatnit poznatky získané studiem doplnil ještě cestováním. Vydával se na pěší túry spojené s minulostí národa. Navštívil také Itálii. Brzy poté vydal báseň Máj, která však v tehdejší době nebyla příliš dobře přijata.
Karel Hynek Mácha předčasně a náhle zemřel dva dny před svou svatbou.Kdo byl Karel Hynek Mácha? Životopis Karel Hynek Mácha, slavní lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Karel Hynek Mácha

Národnost: česká
Datum narození: 16. 11. 1810
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 6. 11. 1836

Tento text (Karel Hynek Mácha) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Longboard? Vzpomněli byste si co označuje výraz Krepdešín? Rozumíte pojmu Interaktivní tabule? Znáte termín Paypal?

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, popis, umělci, informace, slovo, wiki, původ slova, popis, kdo to je, kdo je Karel Hynek Mácha?, lexikon, synonymum, Karel Hynek Mácha, termín, etymologie

Pojem Karel Hynek Mácha je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Karel Hynek Mácha ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Karel Hynek Mácha ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Karel Hynek Mácha v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Karel Hynek Mácha ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Hynek Mácha například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Karel Hynek Mácha? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Karel Hynek Mácha? Kdo to byl Karel Hynek Mácha? Kdy se narodil Karel Hynek Mácha? Kde se narodil Karel Hynek Mácha? Kdy zemřel Karel Hynek Mácha? Karel Hynek Mácha je v sekci umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Karel Hynek Mácha dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Hynek Mácha i v jiné kategorii než je umělci.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.