Kdo je to?
Kdo je to, byl Molière? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Molière? Lidé, umělci

Kdo je to Molière?

Co znamená a jaký je význam slova Molière?

Molière byl francouzský dramatik, herec a spisovatel 17. století. Zařazuje se k nejproslulejším klasicistním dramatikům.
Z herce a člena kočovné společnosti se stal majitelem vlastního divadla. Psal především komedie a frašky, ve kterých kritizoval mravy a společenské poměry. Zaměřoval se na nešvary a negativní vlastnosti, jako jsou například lakota, cynický přístup, pokrytectví a podobně. K nejznámějším Molièrovým dílům patří Misantrop nebo Lakomec.Budeme rádi, pokud budete definici slova Molière sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Entalpie? Vzpomněli byste si na význam slova Osobní údaj? Vzpomenete si na definici slova Tarhoňa? Znáte definici termínu Karimatka?

Klíčová slova: slovo, co znamená, definice, význam pojmu, Molière, wiki, synonymum, termín, kdo je Molière?, vysvětlení, pojem, kdo to je, etymologie, význam, přesný výraz, popis

Pojem Molière je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat slovo Molière ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Molière ve Wikipedii

Vyhledat heslo Molière v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Molière ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Molière například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Molière

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Molière? Kdo to byl Molière? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Molière? Definice pojmu Molière patří do sekce umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Molière i jinde než v sekci než v umělci.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.