Kdo je to?
Kdo je to, byl Molière? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Molière? Lidé, umělci

Kdo je to Molière?

Co znamená a jaký je význam slova Molière?

Molière byl francouzský dramatik, herec a spisovatel 17. století. Zařazuje se k nejproslulejším klasicistním dramatikům.
Z herce a člena kočovné společnosti se stal majitelem vlastního divadla. Psal především komedie a frašky, ve kterých kritizoval mravy a společenské poměry. Zaměřoval se na nešvary a negativní vlastnosti, jako jsou například lakota, cynický přístup, pokrytectví a podobně. K nejznámějším Molièrovým dílům patří Misantrop nebo Lakomec.Budeme rádi, pokud budete definici slova Molière sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín EDGE? Znáte termín Hidžáb? Vzpomenete si na definici slova New Age? Víte, co je to GSM?

Klíčová slova: kdo je Molière?, informace, význam, co je to Molière?, význam pojmu, vysvětlení, definice, pojem, slovo, co znamená, umělci, wiki, původ slova, odborný výraz, lexikon, kdo to je

Pojem Molière je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít frázi Molière na Google.cz

Najít slovo Molière ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Molière ve Wikislovníku

Najít výraz Molière ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Molière například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Molière? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Molière? Kdo to byl Molière? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Molière? Definice pojmu Molière se nachází v kategorii umělci. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie umělci.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.