Kdo je to?
Kdo je to, byl Molière? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Molière? Lidé, umělci

Kdo je to Molière?

Co znamená a jaký je význam slova Molière?

Molière byl francouzský dramatik, herec a spisovatel 17. století. Zařazuje se k nejproslulejším klasicistním dramatikům.
Z herce a člena kočovné společnosti se stal majitelem vlastního divadla. Psal především komedie a frašky, ve kterých kritizoval mravy a společenské poměry. Zaměřoval se na nešvary a negativní vlastnosti, jako jsou například lakota, cynický přístup, pokrytectví a podobně. K nejznámějším Molièrovým dílům patří Misantrop nebo Lakomec.Budeme rádi, pokud budete definici slova Molière sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Fondán? Znáte termín Tajga? Vzpomenete si na definici slova Finanční gramotnost? Víte, co je to Správní delikt?

Klíčová slova: význam, pojem, kdo je Molière?, slovo, etymologie, co znamená, umělci, informace, co je to Molière?, lexikon, formulace, význam pojmu, význam slova, kdo to je, původ slova, přesný význam

Pojem Molière je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Molière v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Molière ve Wikimedia Commons

Najít výraz Molière ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Molière ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Molière ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Molière například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Molière? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Molière? Kdo to byl Molière? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Molière? Definice pojmu Molière se nachází v kategorii umělci. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než umělci.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.