Kdo je to?
Kdo je to, byl Molière? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Molière? Lidé, umělci

Kdo je to Molière?

Co znamená a jaký je význam slova Molière?

Molière byl francouzský dramatik, herec a spisovatel 17. století. Zařazuje se k nejproslulejším klasicistním dramatikům.
Z herce a člena kočovné společnosti se stal majitelem vlastního divadla. Psal především komedie a frašky, ve kterých kritizoval mravy a společenské poměry. Zaměřoval se na nešvary a negativní vlastnosti, jako jsou například lakota, cynický přístup, pokrytectví a podobně. K nejznámějším Molièrovým dílům patří Misantrop nebo Lakomec.Sdílejte tuto stránku se slovem Molière s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Entalpie? Rozumíte pojmu Biokoridor? Vzpomenete si na definici slova Tarhoňa? Znáte pojem Relativní?

Klíčová slova: původ slova, heslo, přesný význam, kdo to je, význam, popis, vysvětlení, termín, slovo, pojem, etymologie, informace, synonymum, co znamená, Molière, formulace

Pojem Molière je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Molière lze najít v následujících zdrojích

Hledat výraz Molière ve Wikipedii

Hledat frázi Molière ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Molière ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Molière na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Molière například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Molière? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Molière? Kdo to byl Molière? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Molière? Definice pojmu Molière je v sekci umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Molière v jiné sekci než umělci.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.