Kdo je to?
Kdo je to, byl Molière? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Molière? Lidé, umělci

Kdo je to Molière?

Co znamená a jaký je význam slova Molière?

Molière byl francouzský dramatik, herec a spisovatel 17. století. Zařazuje se k nejproslulejším klasicistním dramatikům.
Z herce a člena kočovné společnosti se stal majitelem vlastního divadla. Psal především komedie a frašky, ve kterých kritizoval mravy a společenské poměry. Zaměřoval se na nešvary a negativní vlastnosti, jako jsou například lakota, cynický přístup, pokrytectví a podobně. K nejznámějším Molièrovým dílům patří Misantrop nebo Lakomec.Sdílejte tuto stránku se slovem Molière s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín EDGE? Pamatujete si definici pojmu Šíbr? Vzpomenete si na definici slova New Age? Vzpomněli byste si co znamená slovo Carving?

Klíčová slova: termín, formulace, význam, definice, popis, synonymum, slovo, etymologie, informace, význam slova, co je to Molière?, heslo, umělci, přesný výraz, kdo je Molière?, Molière

Pojem Molière je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Molière

Hledejte bez špehování slovo Molière ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Molière ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Molière ve vyhledávači Qwant

Najít termín Molière ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Molière například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Molière

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Molière? Kdo to byl Molière? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Molière? Definice pojmu Molière je v kategorii umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než umělci.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.