Kdo je to?
Kdo je to, byl Molière? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Molière? Lidé, umělci

Kdo je to Molière?

Co znamená a jaký je význam slova Molière?

Molière byl francouzský dramatik, herec a spisovatel 17. století. Zařazuje se k nejproslulejším klasicistním dramatikům.
Z herce a člena kočovné společnosti se stal majitelem vlastního divadla. Psal především komedie a frašky, ve kterých kritizoval mravy a společenské poměry. Zaměřoval se na nešvary a negativní vlastnosti, jako jsou například lakota, cynický přístup, pokrytectví a podobně. K nejznámějším Molièrovým dílům patří Misantrop nebo Lakomec.Zaujalo vás slovo, termín Molière? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Entalpie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Normalizace? Vzpomenete si na definici slova Tarhoňa? Znáte termín Interakce?

Klíčová slova: termín, Molière, definice, odborný výraz, původ slova, informace, umělci, synonymum, etymologie, kdo to je, lexikon, kdo je Molière?, co znamená, wiki, význam, význam pojmu

Pojem Molière je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Molière ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Molière ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Molière ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Molière ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Molière například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Molière, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Molière? Kdo to byl Molière? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Molière? Definice pojmu Molière se nachází v sekci umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie umělci.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.