Kdo je to?
Kdo je to, byl Cynik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cynik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Cynik?

Co znamená a jaký je význam slova Cynik?

V dnešním významu je cynik člověk, který jedná bez ohledu na city druhých, opovrhuje obecně uznávanými morálními hodnotami, jež zpochybňuje a zesměšňuje. Původní význam byl dost odlišný. Vychází z kynismu, jednoho z filozofických směrů antického Řecka. Kynikové opovrhovali vymoženostmi civilizace a společenskými konvencemi a dávali přednost jednoduchému, skromnému životu, při kterém si vystačili s minimem věcí.Kdo je to, byl Cynik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cynik? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Cynik? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín BIOS? Vzpomněli byste si co znamená slovo Listérie? Vzpomenete si na definici slova Netbook? Víte co je Hashtag?

Klíčová slova: wiki, informace, vlastnosti, popis, definice, kdo je Cynik?, kdo to je, etymologie, význam, slovo, heslo, termín, původ slova, přesný výraz, synonymum, odborný výraz

Pojem Cynik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Cynik

Vyhledat výraz Cynik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Cynik ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Cynik ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Cynik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Cynik například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cynik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Cynik? Kdo to byl Cynik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cynik? Definice pojmu Cynik je v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Cynik hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?