Kdo je to?
Kdo je to, byl Cynik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cynik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Cynik?

Co znamená a jaký je význam slova Cynik?

V dnešním významu je cynik člověk, který jedná bez ohledu na city druhých, opovrhuje obecně uznávanými morálními hodnotami, jež zpochybňuje a zesměšňuje. Původní význam byl dost odlišný. Vychází z kynismu, jednoho z filozofických směrů antického Řecka. Kynikové opovrhovali vymoženostmi civilizace a společenskými konvencemi a dávali přednost jednoduchému, skromnému životu, při kterém si vystačili s minimem věcí.Kdo je to, byl Cynik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cynik? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Cynik s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín BIOS? Vzpomenete si na definici slova Pogrom? Vzpomenete si na definici slova NFC? Vzpomněli byste si na význam slova Akupunktura?

Klíčová slova: kdo to je, Cynik, heslo, formulace, odborný výraz, popis, lexikon, wiki, co znamená, termín, etymologie, co je to Cynik?, přesný výraz, původ slova, popis, kdo je Cynik?

Pojem Cynik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Cynik doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat termín Cynik na Google.cz

Zkusit najít frázi Cynik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Cynik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cynik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Cynik například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Cynik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Cynik? Kdo to byl Cynik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cynik? Definice pojmu Cynik se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Cynik i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?