Kdo je to?
Kdo je to, byl Cynik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cynik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Cynik?

Co znamená a jaký je význam slova Cynik?

V dnešním významu je cynik člověk, který jedná bez ohledu na city druhých, opovrhuje obecně uznávanými morálními hodnotami, jež zpochybňuje a zesměšňuje. Původní význam byl dost odlišný. Vychází z kynismu, jednoho z filozofických směrů antického Řecka. Kynikové opovrhovali vymoženostmi civilizace a společenskými konvencemi a dávali přednost jednoduchému, skromnému životu, při kterém si vystačili s minimem věcí.Kdo je to, byl Cynik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cynik? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Cynik sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín BIOS? Vzpomenete si na definici slova Rozeta? Vzpomenete si na definici slova Netbook? Vzpomněli byste si na význam slova Brexit?

Klíčová slova: etymologie, synonymum, význam, význam slova, formulace, termín, slovo, popis, heslo, informace, definice, přesný výraz, kdo to je, odborný výraz, popis, vlastnosti

Pojem Cynik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Cynik zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín Cynik ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Cynik ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Cynik na Google.cz

Vyhledat heslo Cynik ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cynik například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Cynik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Cynik? Kdo to byl Cynik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cynik? Definice pojmu Cynik se nachází v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Cynik hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?