Kdo je to?
Kdo je to, byl Cynik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cynik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Cynik?

Co znamená a jaký je význam slova Cynik?

V dnešním významu je cynik člověk, který jedná bez ohledu na city druhých, opovrhuje obecně uznávanými morálními hodnotami, jež zpochybňuje a zesměšňuje. Původní význam byl dost odlišný. Vychází z kynismu, jednoho z filozofických směrů antického Řecka. Kynikové opovrhovali vymoženostmi civilizace a společenskými konvencemi a dávali přednost jednoduchému, skromnému životu, při kterém si vystačili s minimem věcí.



Kdo je to, byl Cynik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cynik? Lidé, vlastnosti

Tento text (Cynik) můžete sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín BIOS? Víte co je Světelný rok? Vzpomenete si na definici slova NFC? Vzpomněli byste si co označuje výraz Revma?

Klíčová slova: wiki, co znamená, původ slova, kdo je Cynik?, přesný výraz, slovo, informace, definice, popis, Cynik, formulace, kdo to je, heslo, co je to Cynik?, význam pojmu, termín

Pojem Cynik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Cynik

Vyhledat termín Cynik ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Cynik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Cynik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Cynik ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cynik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Cynik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Cynik? Kdo to byl Cynik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cynik? Definice pojmu Cynik je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?