Kdo je to?
Kdo je to, byl Cynik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cynik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Cynik?

Co znamená a jaký je význam slova Cynik?

V dnešním významu je cynik člověk, který jedná bez ohledu na city druhých, opovrhuje obecně uznávanými morálními hodnotami, jež zpochybňuje a zesměšňuje. Původní význam byl dost odlišný. Vychází z kynismu, jednoho z filozofických směrů antického Řecka. Kynikové opovrhovali vymoženostmi civilizace a společenskými konvencemi a dávali přednost jednoduchému, skromnému životu, při kterém si vystačili s minimem věcí.Kdo je to, byl Cynik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cynik? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Cynik? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Bios? Vzpomenete si na definici slova Pyrolýza? Vzpomenete si na definici slova Nulové pásmo? Vzpomněli byste si na význam slova Ppm?

Klíčová slova: význam, význam pojmu, definice, kdo to je, co je to Cynik?, význam slova, formulace, synonymum, vysvětlení, co znamená, heslo, přesný význam, etymologie, přesný výraz, pojem, popis

Pojem Cynik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Cynik

Najít pojem Cynik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Cynik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Cynik na Youtube

Hledat slovo Cynik ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Cynik například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Cynik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Cynik? Kdo to byl Cynik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cynik? Definice pojmu Cynik je v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?