Kdo je to?
Kdo je to, byl Cynik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cynik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Cynik?

Co znamená a jaký je význam slova Cynik?

V dnešním významu je cynik člověk, který jedná bez ohledu na city druhých, opovrhuje obecně uznávanými morálními hodnotami, jež zpochybňuje a zesměšňuje. Původní význam byl dost odlišný. Vychází z kynismu, jednoho z filozofických směrů antického Řecka. Kynikové opovrhovali vymoženostmi civilizace a společenskými konvencemi a dávali přednost jednoduchému, skromnému životu, při kterém si vystačili s minimem věcí.Kdo je to, byl Cynik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cynik? Lidé, vlastnosti

Definici slova Cynik můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Bios? Víte, co je to Absurdní drama? Vzpomenete si na definici slova Nulové pásmo? Rozumíte pojmu Duté vlákno?

Klíčová slova: Cynik, kdo to je, přesný význam, pojem, popis, formulace, význam, popis, slovo, přesný výraz, informace, odborný výraz, význam slova, termín, heslo, synonymum

Pojem Cynik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Cynik v následujících vyhledávačích

Najít pojem Cynik ve Wikipedii

Najít výraz Cynik ve Wikislovníku

Najít slovo Cynik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Cynik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Cynik například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Cynik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Cynik? Kdo to byl Cynik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cynik? Definice pojmu Cynik se nachází v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Cynik i v jiné kategorii než v vlastnosti.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?