Kdo je to?
Kdo je to, byl Stalker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stalker? Lidé, zločin

Kdo je to Stalker?

Co znamená a jaký je význam slova Stalker?

Stalker je osoba dopuštějící se stalkingu, což je od ledna 2012 v ČR trestný čin. Stalking znamená obtěžování nevhodným chováním, vyhledáváním nežádoucího kontaktu s objektem zájmu stalkera, narušováním soukromí, které může vést k pocitu ohrožení. Stalkerem může být fanatický obdivovatel známé osobnosti, ale nejběžněji se jedná o případy, kdy někdo obtěžuje svého expartnera/ expartnerku, protože se nechce smířit s ukončením vztahu - píše mu textové zprávy, obtěžuje nežádoucími telefonáty, záměrně s ním vyhledává kontakt, když o to druhá osoba nestojí, pronásleduje ho, nevhodně oslovuje příbuzné a přátele expartnera apod. Stalking se často odehrává i na internetu, např. prostřednictvím sociálních sítí.Kdo je to, byl Stalker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stalker? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Stalker sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ústava? Znáte pojem Verš? Znáte termín Acidofilní mléko? Vzpomenete si na definici slova Konifery?

Klíčová slova: termín, popis, přesný výraz, původ slova, kdo to je, vysvětlení, pojem, etymologie, co je to Stalker?, význam, informace, význam slova, heslo, formulace, význam pojmu, zločin

Pojem Stalker je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Stalker

Hledat heslo Stalker ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Stalker ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Stalker ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Stalker ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Stalker například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Stalker

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Stalker? Kdo to byl Stalker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stalker? Definice pojmu Stalker patří do sekce zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zločin.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.