Kdo je to?
Kdo je to, byl Stalker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stalker? Lidé, zločin

Kdo je to Stalker?

Co znamená a jaký je význam slova Stalker?

Stalker je osoba dopuštějící se stalkingu, což je od ledna 2012 v ČR trestný čin. Stalking znamená obtěžování nevhodným chováním, vyhledáváním nežádoucího kontaktu s objektem zájmu stalkera, narušováním soukromí, které může vést k pocitu ohrožení. Stalkerem může být fanatický obdivovatel známé osobnosti, ale nejběžněji se jedná o případy, kdy někdo obtěžuje svého expartnera/ expartnerku, protože se nechce smířit s ukončením vztahu - píše mu textové zprávy, obtěžuje nežádoucími telefonáty, záměrně s ním vyhledává kontakt, když o to druhá osoba nestojí, pronásleduje ho, nevhodně oslovuje příbuzné a přátele expartnera apod. Stalking se často odehrává i na internetu, např. prostřednictvím sociálních sítí.Kdo je to, byl Stalker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stalker? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Stalker se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Tolerance? Rozumíte pojmu Establishment? Znáte termín Histamin? Znáte pojem Empatie?

Klíčová slova: odborný výraz, definice, wiki, vysvětlení, lexikon, kdo je Stalker?, synonymum, kdo to je, přesný výraz, význam pojmu, slovo, co je to Stalker?, etymologie, zločin, co znamená, Stalker

Pojem Stalker je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stalker ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Stalker ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Stalker ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Stalker na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Stalker například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Stalker, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Stalker? Kdo to byl Stalker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stalker? Definice pojmu Stalker je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než zločin.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.