Kdo je to?
Kdo je to, byl Stalker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stalker? Lidé, zločin

Kdo je to Stalker?

Co znamená a jaký je význam slova Stalker?

Stalker je osoba dopuštějící se stalkingu, což je od ledna 2012 v ČR trestný čin. Stalking znamená obtěžování nevhodným chováním, vyhledáváním nežádoucího kontaktu s objektem zájmu stalkera, narušováním soukromí, které může vést k pocitu ohrožení. Stalkerem může být fanatický obdivovatel známé osobnosti, ale nejběžněji se jedná o případy, kdy někdo obtěžuje svého expartnera/ expartnerku, protože se nechce smířit s ukončením vztahu - píše mu textové zprávy, obtěžuje nežádoucími telefonáty, záměrně s ním vyhledává kontakt, když o to druhá osoba nestojí, pronásleduje ho, nevhodně oslovuje příbuzné a přátele expartnera apod. Stalking se často odehrává i na internetu, např. prostřednictvím sociálních sítí.Kdo je to, byl Stalker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stalker? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Stalker s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ústava? Pamatujete si definici pojmu Asimilace? Znáte termín Toner? Vzpomněli byste si co znamená slovo Foniatrie?

Klíčová slova: co znamená, wiki, lexikon, definice, kdo je Stalker?, co je to Stalker?, etymologie, Stalker, popis, kdo to je, pojem, význam, formulace, zločin, přesný výraz, heslo

Pojem Stalker je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Stalker ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Stalker ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Stalker ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Stalker ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Stalker například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Stalker

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Stalker? Kdo to byl Stalker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stalker? Definice pojmu Stalker je v kategorii zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Stalker v jiné sekci než zločin.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.