Kdo je to?
Kdo je to, byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolek a Lolek? Lidé, fikce

Kdo je to Bolek a Lolek?

Jaký je význam slova Bolek a Lolek? Co to znamená?

Bolek a Lolek jsou jména animovaných postaviček, oblíbených především u dětí. Postavy dvou zcela rozdílných bratří jsou hlavními hrdiny polského televizního seriálu, vysílaného od roku 1963, u nás především ve Večerníčku. Bolek a Lolek spolu zažívají různá dobrodružství a putují po celém světě.
Autorem původního předlohy je Wladyslaw Nehrebecký, který tak ztvárnil některá dobrodružství svých synů. Jména hlavních postav si vypůjčil ze staršího filmu.Kdo je to, byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolek a Lolek? Lidé, fikce

Tento text (Bolek a Lolek) můžete sdílet s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ban? Znáte pojem Expozice? Vzpomněli byste si na význam slova Pašmína? Pamatujete si definici pojmu Kodifikace?

Klíčová slova: co je to Bolek a Lolek?, přesný význam, Bolek a Lolek, kdo je Bolek a Lolek?, co znamená, etymologie, přesný výraz, význam slova, formulace, kdo to je, fikce, pojem, definice, popis, termín

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Bolek a Lolek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bolek a Lolek? Kdo to byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bolek a Lolek? Definice pojmu Bolek a Lolek je v sekci fikce. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Bolek a Lolek hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.