Kdo je to?
Kdo je to, byl Agnostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Agnostik? Lidé, filozofie

Kdo je to Agnostik?

Jaký je význam slova Agnostik? Co to znamená?

Agnostik je přívrženec agnosticismu, filozofického směru, který lze jednoduše definovat jako skeptický postoj vůči náboženským otázkám. Agnostici tvrdí, že pravdivost tvrzení vztahujících se k (ne)existenci nějakého boha se nedají ani potvrdit, ani vyvrátit. Termín agnosticismus poprvé použil příznivec darwinismu Thomas Henry Huxley v roce 1876.Kdo je to, byl Agnostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Agnostik? Lidé, filozofie

Sdílejte tuto stránku se slovem Agnostik s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Personifikace? Znáte pojem Palmarín? Vzpomněli byste si na význam slova Kinofilm? Pamatujete si definici pojmu Gurmar?

Klíčová slova: pojem, slovo, filozofie, definice, vysvětlení, význam slova, přesný význam, informace, wiki, původ slova, heslo, formulace, etymologie, kdo je Agnostik?, popis

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Agnostik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Agnostik? Kdo to byl Agnostik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Agnostik? Definice pojmu Agnostik je v kategorii filozofie. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Agnostik hledat i v jiných kategoriích (než filozofie).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.