Kdo je to?
Kdo je to, byl Agnostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Agnostik? Lidé, filozofie

Kdo je to Agnostik?

Jaký je význam slova Agnostik? Co to znamená?

Agnostik je přívrženec agnosticismu, filozofického směru, který lze jednoduše definovat jako skeptický postoj vůči náboženským otázkám. Agnostici tvrdí, že pravdivost tvrzení vztahujících se k (ne)existenci nějakého boha se nedají ani potvrdit, ani vyvrátit. Termín agnosticismus poprvé použil příznivec darwinismu Thomas Henry Huxley v roce 1876.Kdo je to, byl Agnostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Agnostik? Lidé, filozofie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Agnostik? s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Personifikace? Znáte pojem Palmarín? Vzpomněli byste si na význam slova Kinofilm? Pamatujete si definici pojmu Gurmar?

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, formulace, etymologie, co znamená, kdo to je, přesný výraz, synonymum, definice, heslo, slovo, vysvětlení, wiki, co je to Agnostik?, kdo je Agnostik?

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Agnostik, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Agnostik? Kdo to byl Agnostik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Agnostik? Definice pojmu Agnostik je v kategorii filozofie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Agnostik i v jiné sekci než v filozofie.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.