Kdo je to?
Kdo je to, byl Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Blbec?

Co znamená a jaký je význam slova Blbec?

Blbec je ryze české hanlivé slovo a oblíbená nadávka. Blbec byl původně mentálně retardovaný člověk, nyní se obecně používá pro označení hloupého člověka. Čeština má mnoho synonym ke slovu blbec, například hlupák, vůl, blboun, blb, hňup, magor, moula, trouba, pitomec, dement atd. Blbcem nemusí být jen člověk, oblíbené slovní spojení je "den blbec".Kdo je to, byl Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbec? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Blbec? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Polenta? Znáte pojem Přívlač? Vzpomněli byste si na význam slova Ganglion? Pamatujete si definici pojmu Halucinace?

Klíčová slova: původ slova, význam slova, informace, hanlivé, termín, co znamená, přesný význam, co je to Blbec?, definice, etymologie, synonymum, význam pojmu, přesný výraz, slovo, kdo je Blbec?

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Blbec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Blbec? Kdo to byl Blbec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blbec? Definice pojmu Blbec se nachází v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Blbec i v jiné kategorii než v hanlivé.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.