Kdo je to?
Kdo je to, byl Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Blbec?

Co znamená a jaký je význam slova Blbec?

Blbec je ryze české hanlivé slovo a oblíbená nadávka. Blbec byl původně mentálně retardovaný člověk, nyní se obecně používá pro označení hloupého člověka. Čeština má mnoho synonym ke slovu blbec, například hlupák, vůl, blboun, blb, hňup, magor, moula, trouba, pitomec, dement atd. Blbcem nemusí být jen člověk, oblíbené slovní spojení je "den blbec".Kdo je to, byl Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbec? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Blbec sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Polenta? Znáte pojem Přívlač? Vzpomněli byste si na význam slova Ganglion? Pamatujete si definici pojmu Halucinace?

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, význam, Blbec, hanlivé, popis, informace, význam slova, co znamená, definice, formulace, popis, termín, význam pojmu, co je to Blbec?

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Blbec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Blbec? Kdo to byl Blbec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blbec? Definice pojmu Blbec patří do sekce hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.