Kdo je to?
Kdo je to, byl Psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psycholog? Lidé, psychologie

Kdo je to Psycholog?

Jaký je význam slova Psycholog? Co to znamená?

Psycholog je odborník, který pomáhá lidem s psychickými (duševními) problémy, jako jsou např. důsledky stresu nebo obtížné životní situace (rozvod apod.). Jedná se o tzv. pomáhající profesi. Psycholog poskytuje poradenství a na rozdíl od psychiatra nepředepisuje léky - psychofarmaka. K psychologovi zpravidla chodí lidé, u nichž nelze hovořit o psychických onemocněních. Ta léčí psychiatr. Psycholog také nemá na rozdíl od psychiatra lékařské vzdělání. Psychologie jako obor se dá studovat buď samostatně, nebo jako součást celé řady jiných oborů (např. pedagogických).Kdo je to, byl Psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psycholog? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Psycholog? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pastis? Znáte pojem Pohledávka? Vzpomněli byste si na význam slova Antikoncepce? Pamatujete si definici pojmu Úvaha?

Klíčová slova: kdo to je, význam, etymologie, slovo, formulace, přesný význam, synonymum, termín, co znamená, wiki, informace, popis, význam slova, původ slova, vysvětlení

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Psycholog, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Psycholog? Kdo to byl Psycholog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psycholog? Definice pojmu Psycholog je v kategorii psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Psycholog i jinde než v sekci než v psychologie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?