Kdo je to?
Kdo je to, byl Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bukvice? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bukvice?

Jaký je význam slova Bukvice? Co to znamená?

Bukvice je hanlivé hovorové označení pro homosexuála. Jeho původ není zcela spolehlivě doložený, s největší pravděpodobností se jedná o zkrácenou podobu slova buzerant, buzna.
Někdy se tvrdí, že se jedná o výraz z hantecu. Pochází ze zkomoleného jména etnika Bulhar. Toto etnikum bylo odsuzováno za hříšný život, ke kterému patřila právě i homosexualita.Kdo je to, byl Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bukvice? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Bukvice s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to PDA? Znáte pojem Prokura? Vzpomněli byste si na význam slova Galaxie? Pamatujete si definici pojmu Apatie?

Klíčová slova: co znamená, definice, formulace, kdo to je, Bukvice, vysvětlení, původ slova, popis, etymologie, hanlivé, pojem, přesný význam, význam, co je to Bukvice?, slovo

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Bukvice, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bukvice? Kdo to byl Bukvice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bukvice? Definice pojmu Bukvice je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Bukvice hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.