Kdo je to?
Kdo je to, byl Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bukvice? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bukvice?

Jaký je význam slova Bukvice? Co to znamená?

Bukvice je hanlivé hovorové označení pro homosexuála. Jeho původ není zcela spolehlivě doložený, s největší pravděpodobností se jedná o zkrácenou podobu slova buzerant, buzna.
Někdy se tvrdí, že se jedná o výraz z hantecu. Pochází ze zkomoleného jména etnika Bulhar. Toto etnikum bylo odsuzováno za hříšný život, ke kterému patřila právě i homosexualita.Kdo je to, byl Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bukvice? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bukvice se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to PDA? Znáte pojem Prokura? Vzpomněli byste si na význam slova Galaxie? Pamatujete si definici pojmu Apatie?

Klíčová slova: kdo to je, synonymum, co je to Bukvice?, pojem, význam, kdo je Bukvice?, termín, formulace, popis, co znamená, heslo, původ slova, přesný význam, Bukvice, vysvětlení

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Bukvice? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bukvice? Kdo to byl Bukvice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bukvice? Definice pojmu Bukvice se nachází v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bukvice v jiné sekci než hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.