Kdo je to?
Kdo je to, byl Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bukvice? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bukvice?

Jaký je význam slova Bukvice? Co to znamená?

Bukvice je hanlivé hovorové označení pro homosexuála. Jeho původ není zcela spolehlivě doložený, s největší pravděpodobností se jedná o zkrácenou podobu slova buzerant, buzna.
Někdy se tvrdí, že se jedná o výraz z hantecu. Pochází ze zkomoleného jména etnika Bulhar. Toto etnikum bylo odsuzováno za hříšný život, ke kterému patřila právě i homosexualita.Kdo je to, byl Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bukvice? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Bukvice? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to PDA? Znáte pojem Prokura? Vzpomněli byste si na význam slova Galaxie? Pamatujete si definici pojmu Apatie?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, definice, termín, etymologie, původ slova, přesný význam, co je to Bukvice?, formulace, heslo, hanlivé, wiki, kdo to je, význam, kdo je Bukvice?

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bukvice

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bukvice? Kdo to byl Bukvice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bukvice? Definice pojmu Bukvice je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.