Kdo je to?
Kdo je to, byl Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bukvice? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bukvice?

Jaký je význam slova Bukvice? Co to znamená?

Bukvice je hanlivé hovorové označení pro homosexuála. Jeho původ není zcela spolehlivě doložený, s největší pravděpodobností se jedná o zkrácenou podobu slova buzerant, buzna.
Někdy se tvrdí, že se jedná o výraz z hantecu. Pochází ze zkomoleného jména etnika Bulhar. Toto etnikum bylo odsuzováno za hříšný život, ke kterému patřila právě i homosexualita.Kdo je to, byl Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bukvice? Lidé, hanlivé

Definici slova Bukvice můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Cappuccino? Pamatujete si definici pojmu Soucit? Víte, co je to Grotta? Vzpomněli byste si na význam slova Memorandum?

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, vysvětlení, termín, přesný význam, definice, informace, synonymum, popis, co je to Bukvice?, kdo to je, význam, etymologie, kdo je Bukvice?, přesný výraz

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Bukvice, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bukvice? Kdo to byl Bukvice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bukvice? Definice pojmu Bukvice se nachází v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.