Kdo je to?
Kdo je to, byl Řiopich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řiopich? Lidé, hanlivé

Kdo je to Řiopich?

Jaký je význam slova Řiopich? Co to znamená?

Řiopich je vulgární označení pro muže homosexuála. Slovo řiopich vzniklo ze slov ři (myšlen řitní, anální otvor) a píchání (označující sex). Slovo odkazuje na oblíbenou sexuální praktiku homosexuálních mužů, na anální sex. Synonymem slova řiopich je teplouš, buzerant, buzík, buzna, spermohlt, homouš, kuřbuřt, homokláda, bukvice, hulibrk atd.Kdo je to, byl Řiopich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řiopich? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Řiopich? se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Syrovátka? Znáte pojem Windows update? Vzpomněli byste si na význam slova Etiologie? Pamatujete si definici pojmu Ortodoncie?

Klíčová slova: heslo, co znamená, vysvětlení, přesný význam, význam, formulace, popis, synonymum, přesný výraz, co je to Řiopich?, definice, původ slova, hanlivé, termín, popis

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Řiopich? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Řiopich? Kdo to byl Řiopich? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Řiopich? Definice pojmu Řiopich je v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Řiopich hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).