Kdo je to?
Kdo je to, byl Sluníčkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sluníčkář? Lidé, hanlivé

Kdo je to Sluníčkář?

Co znamená a jaký je význam slova Sluníčkář?

Sluníčkář je v současnosti označení pro člověka, který je vždy pozitivně naladěn, umí vyvinout velké nadšení a často bývá značně naivní. V politice mívá označení sluníčkář hanlivý nádech, používá se pro označení jedinců s levicově laděným smýšlením, otevřených multikulturnímu smýšlení, zastávajících lidská práva, pozitivní diskriminaci a požadujících politickou korektnost. Někdy bývá pro sluníčkáře používáno i označení pravdoláskař.
Oběma pojmy bývají totiž označováni zastánci výroku Václava Havla o vítězství pravdy a lásky nad lží a nenávistí. Pokud se takto označují sluníčkáři sami, chápou název jako pozitivní, jejich odpůrci však dávají pojmenování sluníčkář i pravdoláskař hanlivý nádech a považují označované osoby za značně naivní.Kdo je to, byl Sluníčkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sluníčkář? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sluníčkář? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to BMI? Znáte pojem Věcné břemeno? Vzpomněli byste si na význam slova Liché číslo? Pamatujete si definici pojmu Recese?

Klíčová slova: pojem, popis, hanlivé, Sluníčkář, wiki, význam slova, původ slova, kdo je Sluníčkář?, definice, etymologie, kdo to je, synonymum, co znamená, vysvětlení, formulace

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Sluníčkář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sluníčkář? Kdo to byl Sluníčkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sluníčkář? Definice pojmu Sluníčkář je v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.