Kdo je to?
Kdo je to Anna Fialová? Životopis Anna Fialová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anna Fialová?

Kdo je to Anna Fialová? Stručný životopis

Anna Fialová je nadějná česká herečka, vnučka herce Karla Fialy. Zajímá se také o módní návrhářství a fotografování. Absolvovala hudebně dramatický obor na konzervatoři, vystupovala v divadle Na rejdišti.
Debutovala jako osmiletá ve filmu Román pro ženy. Jako komediantka Rozárka dále vynikla v pohádce Kouzla králů, hrála i v muzikálu Golem a filmu Bella Mia. Julii Vlčkovou představovala v seriálu Vinaři (2014), setkat se s ní můžete i ve filmu Lída Baarová (2016).Kdo je to Anna Fialová? Životopis Anna Fialová, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Anna Fialová? s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Anna Fialová

Národnost: česká
Datum narození: 3. 7. 1995
Místo narození: Kolín

Víte, co je to MMS? Znáte pojem Aplikace? Vzpomněli byste si na význam slova Ochechule? Pamatujete si definici pojmu Cese?

Klíčová slova: co je to Anna Fialová?, pojem, Anna Fialová, kdo to je, význam pojmu, slovo, formulace, heslo, přesný význam, definice, herectví, co znamená, vysvětlení, termín, etymologie

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anna Fialová

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Anna Fialová? Kdo to byl Anna Fialová? Kdy se narodil Anna Fialová? Kde se narodil Anna Fialová? Anna Fialová je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Anna Fialová řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Fialová i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.