Kdo je to?
Kdo je to Anna Linhartová? Životopis Anna Linhartová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anna Linhartová?

Kdo je to Anna Linhartová? Stručný životopis

Anna Linhartová, nyní Kameníková, je česká herečka, nominovaná na některé z filmových cen – Českého lva a Cenu české filmové kritiky. Vynikla ve vedlejších i hlavních rolích. Hrála ve filmech Nevinnost, Pohádkář, Cesta do lesa, Zatím dobrý.
Je také seriálovou herečkou – účinkovala v seriálech Život je ples a Případy 1.oddělení. Anna Linhartová je dcerou herečky Jitky Asterové.Kdo je to Anna Linhartová? Životopis Anna Linhartová, lidé, osobnosti z herectví

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Anna Linhartová sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Anna Linhartová

Národnost: česká
Datum narození: 21. března 1994
Místo narození: Praha

Vzpomněli byste si na význam slova Ofsajd? Pamatujete si definici pojmu Memento mori? Znáte pojem PVC? Vzpomněli byste si na význam slova Offline?

Klíčová slova: informace, Anna Linhartová, význam slova, herectví, heslo, kdo to je, slovo, význam, přesný význam, popis, původ slova, popis, pojem, význam pojmu, formulace

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anna Linhartová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Anna Linhartová? Kdo to byl Anna Linhartová? Kdy se narodil Anna Linhartová? Kde se narodil Anna Linhartová? Anna Linhartová se nachází v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Anna Linhartová řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Linhartová i v jiné kategorii než je herectví.