Kdo je to?
Kdo je to Anna Linhartová? Životopis Anna Linhartová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anna Linhartová?

Kdo je to Anna Linhartová? Stručný životopis

Anna Linhartová, nyní Kameníková, je česká herečka, nominovaná na některé z filmových cen – Českého lva a Cenu české filmové kritiky. Vynikla ve vedlejších i hlavních rolích. Hrála ve filmech Nevinnost, Pohádkář, Cesta do lesa, Zatím dobrý.
Je také seriálovou herečkou – účinkovala v seriálech Život je ples a Případy 1.oddělení. Anna Linhartová je dcerou herečky Jitky Asterové.Kdo je to Anna Linhartová? Životopis Anna Linhartová, lidé, osobnosti z herectví

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Anna Linhartová s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Anna Linhartová

Národnost: česká
Datum narození: 21. března 1994
Místo narození: Praha

Víte, co je to Kvantová fyzika? Znáte pojem Xanax? Vzpomněli byste si na význam slova Amen? Pamatujete si definici pojmu Amygdala?

Klíčová slova: co znamená, popis, herectví, heslo, definice, kdo to je, wiki, termín, co je to Anna Linhartová?, kdo je Anna Linhartová?, slovo, informace, význam pojmu, Anna Linhartová, původ slova

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Anna Linhartová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Anna Linhartová? Kdo to byl Anna Linhartová? Kdy se narodil Anna Linhartová? Kde se narodil Anna Linhartová? Anna Linhartová patří do sekce herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Anna Linhartová třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Linhartová i v jiné kategorii než je herectví.