Kdo je to?
Kdo je to Anna Linhartová? Životopis Anna Linhartová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anna Linhartová?

Kdo je to Anna Linhartová? Stručný životopis

Anna Linhartová, nyní Kameníková, je česká herečka, nominovaná na některé z filmových cen – Českého lva a Cenu české filmové kritiky. Vynikla ve vedlejších i hlavních rolích. Hrála ve filmech Nevinnost, Pohádkář, Cesta do lesa, Zatím dobrý.
Je také seriálovou herečkou – účinkovala v seriálech Život je ples a Případy 1.oddělení. Anna Linhartová je dcerou herečky Jitky Asterové.Kdo je to Anna Linhartová? Životopis Anna Linhartová, lidé, osobnosti z herectví

Sdílejte tuto stránku s osobností Anna Linhartová s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Anna Linhartová

Národnost: česká
Datum narození: 21. března 1994
Místo narození: Praha

Vzpomněli byste si na význam slova Ofsajd? Vzpomněli byste si na význam slova Čest? Znáte pojem PVC? Znáte pojem Astrachán?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, přesný význam, co znamená, termín, informace, wiki, význam pojmu, význam slova, Anna Linhartová, co je to Anna Linhartová?, přesný výraz, synonymum, herectví, pojem

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Anna Linhartová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Anna Linhartová? Kdo to byl Anna Linhartová? Kdy se narodil Anna Linhartová? Kde se narodil Anna Linhartová? Anna Linhartová je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Anna Linhartová kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Linhartová i v jiné kategorii než je herectví.