Kdo je to?
Kdo je to Sean Connery? Životopis Sean Connery, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sean Connery?

Kdo je to Sean Connery? Stručný životopis

Sean Connery je skotský rodák a herec, který se proslavil jako James Bond ve filmu Dr. No a dalších filmech, jejichž hrdinou je agent 007. K jeho dalším slavným filmům patří například Marnie, Vražda v Orient expresu, Šaman, Jméno Růže, Šaman, Skála, Indiana Jones a mnoho dalších. Je držitelem Zlatého glóbu a řady jiných významných ocenění.
Britská královna ho v roce 1999 povýšila do šlechtického stavu. Sean Connery je oprávněn užívat titul Sir.Kdo je to Sean Connery? Životopis Sean Connery, lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou Sean Connery? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Sean Connery

Národnost: britská
Datum narození: 25. 8. 1930
Místo narození: Edinburgh

Pamatujete si definici pojmu Lutein? Víte, co je to Melancholie? Vzpomněli byste si na význam slova Palmeta? Pamatujete si definici pojmu Interní oddělení?

Klíčová slova: význam, termín, co znamená, herectví, etymologie, přesný význam, přesný výraz, kdo to je, heslo, definice, synonymum, wiki, popis, pojem, kdo je Sean Connery?

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sean Connery

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sean Connery? Kdo to byl Sean Connery? Kdy se narodil Sean Connery? Kde se narodil Sean Connery? Sean Connery je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Sean Connery dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sean Connery i v jiné kategorii než je herectví.