Kdo je to?
Kdo je to Dara Rolins? Životopis Dara Rolins, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Dara Rolins?

Kdo je to Dara Rolins? Stručný životopis

Dara Rolins, původně Darina Rolincová, rozená Gambošová, je populární zpěvačka. Absolvovala hudebně dramatický obor na konzervatoři, ale jako zpěvačka vynikla již dříve. V televiz se objevila již ve čtyřech letech, první desku vydala jako devítiletá. Pravidelně se umisťovala v anketě Zlatý slavík, populární byl zvláště její duet s Karlem Gottem Zvonky štěstí.
Na vlastní sólovou dráhu se Dara Rolins vydala ještě před dosažením plnoletosti. Působila také jako porotkyně v pěveckých soutěžích.Kdo je to Dara Rolins? Životopis Dara Rolins, lidé, osobnosti z hudba

Líbí se stručný životopis s osobou Dara Rolins? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Dara Rolins

Národnost: slovenská
Datum narození: 7. prosince 1972
Místo narození: Bratislava

Znáte pojem Muzikál? Víte, co je to HDI? Víte, co je to Sociální bydlení? Pamatujete si definici pojmu Napoleonský komplex?

Klíčová slova: co je to Dara Rolins?, wiki, vysvětlení, Dara Rolins, etymologie, kdo je Dara Rolins?, popis, pojem, informace, synonymum, přesný výraz, hudba, kdo to je, význam slova, původ slova

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dara Rolins

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dara Rolins? Kdo to byl Dara Rolins? Kdy se narodil Dara Rolins? Kde se narodil Dara Rolins? Dara Rolins je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Dara Rolins dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dara Rolins i v jiné kategorii než je hudba.