Kdo je to?
Kdo je to, byl Marxista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Marxista? Lidé, politika

Kdo je to Marxista?

Jaký je význam slova Marxista? Co to znamená?

Marxismus je politická ideologie, kterou vytvořil Karl Marx a dále rozvinul Bedřich Engels. "Biblí" marxistů je Marxovo dílo Kapitál. V něm Marx pojímá dějiny jako neustálý souboj mezi společenskými třídami, kde bohatí vykořisťují chudé a rostoucí majetkové rozdíly mezi jednotlivými třídami společnosti nemohou skončit jinak než revolucí. Nereálnost Marxových teorií a jejich zneužití komunisty je z dějin dobře známé.Kdo je to, byl Marxista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Marxista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Marxista? se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kontumace? Znáte pojem eBay? Vzpomněli byste si na význam slova Jmenovatel? Pamatujete si definici pojmu Lanýž?

Klíčová slova: formulace, wiki, význam pojmu, termín, heslo, kdo to je, synonymum, kdo je Marxista?, pojem, Marxista, etymologie, význam, informace, co je to Marxista?, politika

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Marxista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Marxista? Kdo to byl Marxista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Marxista? Definice pojmu Marxista je v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Marxista i v jiné sekci než je kategorie politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.