Kdo je to?
Kdo je to, byl Marxista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Marxista? Lidé, politika

Kdo je to Marxista?

Jaký je význam slova Marxista? Co to znamená?

Marxismus je politická ideologie, kterou vytvořil Karl Marx a dále rozvinul Bedřich Engels. "Biblí" marxistů je Marxovo dílo Kapitál. V něm Marx pojímá dějiny jako neustálý souboj mezi společenskými třídami, kde bohatí vykořisťují chudé a rostoucí majetkové rozdíly mezi jednotlivými třídami společnosti nemohou skončit jinak než revolucí. Nereálnost Marxových teorií a jejich zneužití komunisty je z dějin dobře známé.Kdo je to, byl Marxista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Marxista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Marxista? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Baráž? Víte, co je to Identifikovaná osoba? Víte, co je to Cloudové úložiště? Pamatujete si definici pojmu Anestezie?

Klíčová slova: formulace, heslo, kdo je Marxista?, wiki, co znamená, slovo, pojem, přesný význam, význam slova, přesný výraz, synonymum, politika, definice, etymologie, kdo to je

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Marxista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Marxista? Kdo to byl Marxista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Marxista? Definice pojmu Marxista je v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.