Kdo je to?
Kdo je to František Nedvěd? Životopis František Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to František Nedvěd?

Kdo je to František Nedvěd? Stručný životopis

František Nedvěd je populární zpěvák a hráč na kytaru. Je významným představitelem trampských písní, country a folkové hudby. Nejdříve vystupoval jako člen skupin Toronto, později Brontosauři, a také Spirituál kvintetu. Pak začal vystupovat sólově a se svou vlastní skupinou, ve které hraje i jeho syn.
František Nedvěd je bratrem dalšího známého zpěváka a písničkáře Jana Nedvěda, se kterým v minulosti také vystupoval.Kdo je to František Nedvěd? Životopis František Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Zaujala vás biografie osobnosti František Nedvěd? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě František Nedvěd

Národnost: česká
Datum narození: 19. září 1947
Místo narození: Praha

Víte, co je to Umakart? Znáte pojem Lyrická báseň? Pamatujete si definici pojmu Acidofilní mléko? Víte, co je to Elektroléčba?

Klíčová slova: význam pojmu, hudba, etymologie, termín, popis, význam slova, heslo, co je to František Nedvěd?, František Nedvěd, formulace, kdo je František Nedvěd?, popis, význam, kdo to je, wiki

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je František Nedvěd? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to František Nedvěd? Kdo to byl František Nedvěd? Kdy se narodil František Nedvěd? Kde se narodil František Nedvěd? František Nedvěd se nachází v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka František Nedvěd kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost František Nedvěd i v jiné kategorii než je hudba.