Kdo je to?
Kdo je to František Nedvěd? Životopis František Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to František Nedvěd?

Kdo je to František Nedvěd? Stručný životopis

František Nedvěd je populární zpěvák a hráč na kytaru. Je významným představitelem trampských písní, country a folkové hudby. Nejdříve vystupoval jako člen skupin Toronto, později Brontosauři, a také Spirituál kvintetu. Pak začal vystupovat sólově a se svou vlastní skupinou, ve které hraje i jeho syn.
František Nedvěd je bratrem dalšího známého zpěváka a písničkáře Jana Nedvěda, se kterým v minulosti také vystupoval.Kdo je to František Nedvěd? Životopis František Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Líbí se stručný životopis s osobou František Nedvěd? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě František Nedvěd

Národnost: česká
Datum narození: 19. září 1947
Místo narození: Praha

Víte, co je to Umakart? Víte, co je to Afekce? Pamatujete si definici pojmu Acidofilní mléko? Pamatujete si definici pojmu Genius loci?

Klíčová slova: co znamená, heslo, synonymum, přesný výraz, definice, etymologie, význam, wiki, kdo je František Nedvěd?, význam slova, původ slova, František Nedvěd, význam pojmu, přesný význam, kdo to je

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby František Nedvěd

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to František Nedvěd? Kdo to byl František Nedvěd? Kdy se narodil František Nedvěd? Kde se narodil František Nedvěd? František Nedvěd je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka František Nedvěd dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost František Nedvěd i v jiné kategorii než je hudba.