Kdo je to?
Kdo je to Elton John? Životopis Elton John, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Elton John?

Kdo je to Elton John? Stručný životopis

Elton John je proslulý anglický zpěvák, komponista a klavírista. Jeho vlastní jméno je Reginald Kenneth Dwight. Patří k nejslavnějším homosexuálně zaměřeným umělcům.
Elton John má klasické hudební vzdělání, první větší komerční úspěchy zaznamenal nejdříve v Americe, další alba ho pak vynesla na špičku žebříčků popularit i v Anglii. Nejprodávanější skladbou je píseň Candle In The Wind, kterou věnoval princezně Dianě. Má svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy, je nositelem řady ocenění, včetně titulu Sir.Kdo je to Elton John? Životopis Elton John, lidé, osobnosti z hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Elton John? s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Elton John

Národnost: britská
Datum narození: 25. března 1947
Místo narození: Londýn

Pamatujete si definici pojmu Pásový opar? Víte, co je to RSS? Vzpomněli byste si na význam slova List vlastnictví? Pamatujete si definici pojmu VPN?

Klíčová slova: informace, slovo, co znamená, heslo, vysvětlení, přesný význam, význam slova, kdo to je, definice, význam pojmu, termín, popis, pojem, původ slova, kdo je Elton John?

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Elton John? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Elton John? Kdo to byl Elton John? Kdy se narodil Elton John? Kde se narodil Elton John? Elton John je v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Elton John dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elton John i v jiné kategorii než je hudba.