Kdo je to?
Kdo je to Elton John? Životopis Elton John, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Elton John?

Kdo je to Elton John? Stručný životopis

Elton John je proslulý anglický zpěvák, komponista a klavírista. Jeho vlastní jméno je Reginald Kenneth Dwight. Patří k nejslavnějším homosexuálně zaměřeným umělcům.
Elton John má klasické hudební vzdělání, první větší komerční úspěchy zaznamenal nejdříve v Americe, další alba ho pak vynesla na špičku žebříčků popularit i v Anglii. Nejprodávanější skladbou je píseň Candle In The Wind, kterou věnoval princezně Dianě. Má svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy, je nositelem řady ocenění, včetně titulu Sir.Kdo je to Elton John? Životopis Elton John, lidé, osobnosti z hudba

Tento text (Elton John) můžete samozřejmě sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Elton John

Národnost: britská
Datum narození: 25. března 1947
Místo narození: Londýn

Pamatujete si definici pojmu Pásový opar? Vzpomněli byste si na význam slova Router? Vzpomněli byste si na význam slova List vlastnictví? Znáte pojem Xylitol?

Klíčová slova: wiki, popis, formulace, původ slova, slovo, informace, etymologie, význam, význam pojmu, hudba, Elton John, co je to Elton John?, synonymum, heslo, vysvětlení

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Elton John

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Elton John? Kdo to byl Elton John? Kdy se narodil Elton John? Kde se narodil Elton John? Elton John je v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Elton John řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elton John i v jiné kategorii než je hudba.