Kdo je to?
Kdo je to Elton John? Životopis Elton John, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Elton John?

Kdo je to Elton John? Stručný životopis

Elton John je proslulý anglický zpěvák, komponista a klavírista. Jeho vlastní jméno je Reginald Kenneth Dwight. Patří k nejslavnějším homosexuálně zaměřeným umělcům.
Elton John má klasické hudební vzdělání, první větší komerční úspěchy zaznamenal nejdříve v Americe, další alba ho pak vynesla na špičku žebříčků popularit i v Anglii. Nejprodávanější skladbou je píseň Candle In The Wind, kterou věnoval princezně Dianě. Má svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy, je nositelem řady ocenění, včetně titulu Sir.Kdo je to Elton John? Životopis Elton John, lidé, osobnosti z hudba

Sdílejte tuto stránku s osobností Elton John s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Elton John

Národnost: britská
Datum narození: 25. března 1947
Místo narození: Londýn

Víte, co je to Svědomí? Znáte pojem Přepona? Vzpomněli byste si na význam slova Klikva? Pamatujete si definici pojmu PSČ?

Klíčová slova: slovo, synonymum, termín, co znamená, co je to Elton John?, kdo to je, kdo je Elton John?, pojem, popis, formulace, význam, popis, přesný význam, heslo, wiki

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Elton John

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Elton John? Kdo to byl Elton John? Kdy se narodil Elton John? Kde se narodil Elton John? Elton John je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Elton John řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elton John i v jiné kategorii než je hudba.