Kdo je to?
Kdo je to Elton John? Životopis Elton John, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Elton John?

Kdo je to Elton John? Stručný životopis

Elton John je proslulý anglický zpěvák, komponista a klavírista. Jeho vlastní jméno je Reginald Kenneth Dwight. Patří k nejslavnějším homosexuálně zaměřeným umělcům.
Elton John má klasické hudební vzdělání, první větší komerční úspěchy zaznamenal nejdříve v Americe, další alba ho pak vynesla na špičku žebříčků popularit i v Anglii. Nejprodávanější skladbou je píseň Candle In The Wind, kterou věnoval princezně Dianě. Má svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy, je nositelem řady ocenění, včetně titulu Sir.Kdo je to Elton John? Životopis Elton John, lidé, osobnosti z hudba

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Elton John s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Elton John

Národnost: britská
Datum narození: 25. března 1947
Místo narození: Londýn

Pamatujete si definici pojmu Pásový opar? Znáte pojem Džambulka? Vzpomněli byste si na význam slova List vlastnictví? Víte, co je to Exaktní?

Klíčová slova: přesný význam, co je to Elton John?, pojem, kdo to je, definice, synonymum, význam, kdo je Elton John?, heslo, wiki, vysvětlení, popis, etymologie, informace, význam slova

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Elton John?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Elton John? Kdo to byl Elton John? Kdy se narodil Elton John? Kde se narodil Elton John? Elton John patří do sekce hudba. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Elton John dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elton John i v jiné kategorii než je hudba.