Kdo je to?
Kdo je to, byl Geriatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geriatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Geriatr?

Jaký je význam slova Geriatr? Co to znamená?

Geriatr je lékař zaměřující se na geriatrii nebo také (klinickou) gerontologii, což je obor, který se zabývá léčením nemocí charakteristických pro staré lidi. Gerontologie patří mezi vnitřní lékařství a kombinuje v sobě poznatky z fyziologie, neurologie, psychiatrie a dalších oborů. Vzhledem ke stárnoucí světové populaci roste význam geriatrie.Kdo je to, byl Geriatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geriatr? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Geriatr? s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Recese? Víte, co je to Reality show? Víte, co je to Metronom? Pamatujete si definici pojmu Soundbar?

Klíčová slova: wiki, co znamená, formulace, popis, pojem, význam slova, etymologie, co je to Geriatr?, definice, lékařství, přesný výraz, kdo je Geriatr?, význam, termín, informace

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Geriatr

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Geriatr? Kdo to byl Geriatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geriatr? Definice pojmu Geriatr je v kategorii lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Geriatr i jinde než v sekci než v lékařství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.