Kdo je to?
Kdo je to, byl Choronzon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choronzon? Lidé, mytologie

Kdo je to Choronzon?

Co znamená a jaký je význam slova Choronzon?

Choronzon je název pro démona, kteří používají především okultisté.
V 16. století bylo označení používáno v enochiánské magii, později v systému Thelema. Choronzon zde měl být překážkou osvícení. Je také Démonem rozvratu, má být zosobněním nespoutaných a šílených sil, které obývají neskutečný svět prázdnoty, Abyss.Kdo je to, byl Choronzon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choronzon? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Choronzon s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Komaxit? Znáte pojem Medovina? Vzpomněli byste si na význam slova Chipset? Pamatujete si definici pojmu Skořice?

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, wiki, co znamená, původ slova, popis, význam pojmu, kdo to je, termín, informace, mytologie, etymologie, kdo je Choronzon?, popis, přesný výraz

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Choronzon, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Choronzon? Kdo to byl Choronzon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Choronzon? Definice pojmu Choronzon se nachází v sekci mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Choronzon hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).

Znáte pojem plugin nebo chipset?