Kdo je to?
Kdo je to, byl Choronzon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choronzon? Lidé, mytologie

Kdo je to Choronzon?

Co znamená a jaký je význam slova Choronzon?

Choronzon je název pro démona, kteří používají především okultisté.
V 16. století bylo označení používáno v enochiánské magii, později v systému Thelema. Choronzon zde měl být překážkou osvícení. Je také Démonem rozvratu, má být zosobněním nespoutaných a šílených sil, které obývají neskutečný svět prázdnoty, Abyss.Kdo je to, byl Choronzon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choronzon? Lidé, mytologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Choronzon s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Komaxit? Znáte pojem Medovina? Vzpomněli byste si na význam slova Chipset? Pamatujete si definici pojmu Skořice?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, synonymum, heslo, mytologie, popis, původ slova, přesný význam, termín, informace, pojem, wiki, Choronzon, slovo, kdo je Choronzon?

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Choronzon

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Choronzon? Kdo to byl Choronzon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Choronzon? Definice pojmu Choronzon je v kategorii mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než mytologie.

Znáte pojem plugin nebo chipset?