Kdo je to?
Kdo je to, byl Mechanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mechanik? Lidé, profese

Kdo je to Mechanik?

Co znamená a jaký je význam slova Mechanik?

Mechanik je druh řemeslníka, který provádí především mechanické opravy. Mechanici se vyskytují v nejrůznějších profesích. Opravám automobilů a silničních vozidel se věnuje automechanik, v průmyslu působí strojní mechanik, lodě opravuje lodní mechanik, letadla letecký mechanik. Optice a složitým detailním přístrojům se věnuje jemný mechanik, elektronice mechanik elektronik.
Existuje mnoho oborů, které vyžadují úzkou specializaci právě těchto řemeslníků.Kdo je to, byl Mechanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mechanik? Lidé, profese

Tento text (Mechanik) můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Oddlužení? Vzpomněli byste si na význam slova Oidipovský komplex? Pamatujete si definici pojmu Juta? Znáte pojem Meldonium?

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, popis, profese, přesný význam, co znamená, vysvětlení, co je to Mechanik?, kdo je Mechanik?, pojem, definice, synonymum, význam pojmu, termín, původ slova

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Mechanik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mechanik? Kdo to byl Mechanik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mechanik? Definice pojmu Mechanik je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.