Kdo je to?
Kdo je to, byl Mechanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mechanik? Lidé, profese

Kdo je to Mechanik?

Co znamená a jaký je význam slova Mechanik?

Mechanik je druh řemeslníka, který provádí především mechanické opravy. Mechanici se vyskytují v nejrůznějších profesích. Opravám automobilů a silničních vozidel se věnuje automechanik, v průmyslu působí strojní mechanik, lodě opravuje lodní mechanik, letadla letecký mechanik. Optice a složitým detailním přístrojům se věnuje jemný mechanik, elektronice mechanik elektronik.
Existuje mnoho oborů, které vyžadují úzkou specializaci právě těchto řemeslníků.Kdo je to, byl Mechanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mechanik? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mechanik sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Aikido? Znáte pojem Fašank? Vzpomněli byste si na význam slova Demagogie? Pamatujete si definici pojmu Demence?

Klíčová slova: popis, termín, etymologie, definice, původ slova, kdo to je, profese, co je to Mechanik?, popis, význam slova, přesný význam, formulace, význam pojmu, význam, pojem

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Mechanik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mechanik? Kdo to byl Mechanik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mechanik? Definice pojmu Mechanik se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Mechanik i v jiných kategoriích (než profese).