Kdo je to?
Kdo je to, byl Mechanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mechanik? Lidé, profese

Kdo je to Mechanik?

Co znamená a jaký je význam slova Mechanik?

Mechanik je druh řemeslníka, který provádí především mechanické opravy. Mechanici se vyskytují v nejrůznějších profesích. Opravám automobilů a silničních vozidel se věnuje automechanik, v průmyslu působí strojní mechanik, lodě opravuje lodní mechanik, letadla letecký mechanik. Optice a složitým detailním přístrojům se věnuje jemný mechanik, elektronice mechanik elektronik.
Existuje mnoho oborů, které vyžadují úzkou specializaci právě těchto řemeslníků.Kdo je to, byl Mechanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mechanik? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Mechanik? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Aikido? Znáte pojem Fašank? Vzpomněli byste si na význam slova Demagogie? Pamatujete si definici pojmu Demence?

Klíčová slova: co znamená, pojem, formulace, přesný význam, synonymum, kdo to je, popis, význam pojmu, význam slova, popis, význam, profese, heslo, co je to Mechanik?, termín

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Mechanik, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mechanik? Kdo to byl Mechanik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mechanik? Definice pojmu Mechanik je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Mechanik hledat i v jiných kategoriích (než profese).