Kdo je to?
Kdo je to, byl Šochet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šochet? Lidé, náboženství

Kdo je to Šochet?

Co znamená a jaký je význam slova Šochet?

Šochet je hebrejský název pro řezníka. Jedná se o židovského řezníka, který provádí košer porážení zvířat určených pro kuchyňskou úpravu. Jedná se o různé druhy drůbeže a savců. Porážka podle košer zásad je náročná a její pravidla jsou složitá, takže povinností šocheta je úspěšně projít kurzem a po jeho absolvování složit zkoušku. Podmínkou pro výkon práce šocheta je i to, že musí být praktikujícím židem.Kdo je to, byl Šochet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šochet? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Šochet? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Mikroplyš? Znáte pojem Omeprazol? Vzpomněli byste si na význam slova Ostropestřec mariánský? Pamatujete si definici pojmu Medvědí česnek?

Klíčová slova: význam, význam pojmu, vysvětlení, popis, etymologie, kdo je Šochet?, heslo, formulace, pojem, co je to Šochet?, přesný význam, význam slova, náboženství, přesný výraz, synonymum

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Šochet? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šochet? Kdo to byl Šochet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šochet? Definice pojmu Šochet je v sekci náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Šochet i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.