Kdo je to?
Kdo je to, byl Šochet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šochet? Lidé, náboženství

Kdo je to Šochet?

Co znamená a jaký je význam slova Šochet?

Šochet je hebrejský název pro řezníka. Jedná se o židovského řezníka, který provádí košer porážení zvířat určených pro kuchyňskou úpravu. Jedná se o různé druhy drůbeže a savců. Porážka podle košer zásad je náročná a její pravidla jsou složitá, takže povinností šocheta je úspěšně projít kurzem a po jeho absolvování složit zkoušku. Podmínkou pro výkon práce šocheta je i to, že musí být praktikujícím židem.Kdo je to, byl Šochet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šochet? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Šochet sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Mikroplyš? Znáte pojem Omeprazol? Vzpomněli byste si na význam slova Ostropestřec mariánský? Pamatujete si definici pojmu Medvědí česnek?

Klíčová slova: synonymum, informace, význam slova, vysvětlení, formulace, popis, kdo je Šochet?, přesný význam, pojem, definice, etymologie, význam pojmu, heslo, termín, Šochet

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šochet

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Šochet? Kdo to byl Šochet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šochet? Definice pojmu Šochet patří do sekce náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Šochet i v jiné sekci než je kategorie náboženství.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.